Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nektek milyen kutyátok van?...

Magyarvagyok586 kérdése:

Nektek milyen kutyátok van? Támadós típus vagy inkáb szelíd, nyugodt

Figyelt kérdés

#sültkrumplit
2020. jan. 18. 18:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Golden Retriever és szerintem mondanom sem kell,hogy milyen típus szelíd és nyugodt.(:
2020. jan. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Lablador ,komondor-vizsla keverék .

Mindig ők döntik el hogy kell viselkedni .

2020. jan. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Szelid ,aranyos,sose kezdemenyez. De ha felkostoljak es megharajak,o visszaharap..... amstaff

Szokott jatszani soiccekkel,tacsko,whipetekkel is problema nelkul. Ersze,amikor elfaradnak az ilyen kutyak,gyorsan elviszem a kutyam,ne legyen sok.

2020. jan. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Két vizsla- szelíd, nyugodt (már amennyire egy vizsla nyugodt), egyikben sincs semennyi agresszió, az egyik kicsit bizalmatlan elsőre idegen, rámenős kutyákkal, de inkább kihátrál az ismerkedésből, mintsem támadjon.

Foxi-parson Jack Russel keverék: ő inkább támadó típus, nem szereti a hozzá hasonló hangos, domináns kutyákat. Nem szokott támadni, de ha olyan gazdája lenne, aki nem törné le a szarvát, akkor tuti megtepett volna már egy pár kutyát.(szinten mentett)

2020. jan. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Border Collie keverék, nyugodt, nem agresszív típus, a simogatást kiköveteli magának, és nagyon tud kunyerálni. A hangos/bunkó bringásokat, rollereseket, gördeszkásokat megugatja, de csak ha váratlanul jönnek, és nem számít rá (nemrég egy bringás majdnem elütött minket, a kutyám előttem sétált, a bringás mögülünk jött ki, és nem csengetett, hátul meg nincs szemem, azt megugatta, nem állítottam le, igaza volt, kutyától függetlenül balesetveszélyes volt a szituáció).
2020. jan. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Goldi, szelíd, nyugodt, mindenkit szeret, néha túlságosan is :D
2020. jan. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Husky, hiperaktív természetesen, de semmi agresszió nincs benne minden embert és kutyát imád.
2020. jan. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Golden retriever, borzasztóan szelíd és nyugodt. Sosem hittem volna hogy egy kutya és egy törpehörcsög között lehet barátság, de a mi kis goldink ezt bizonyította.
2020. jan. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Staffim van, nem támadó típus, szelíd, de nem nyugodt :) Pörgős, vidám.
2020. jan. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Dobermanunk van. Sokan mondják, hogy veszélyes és agresszív,de szerintem jó neveléssel szelíd lehet.

A mi dobink olyan mint egy kiscica😊

2020. jan. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!