Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha egy pitbull megharap...

Ha egy pitbull megharap valakit, akkor a kutyát hogy kell leszedni az áldozatról?

Figyelt kérdés

Sokszor hallottam hogyha egy pitbull megharap, az addig el nem enged amíg meg nem hal.

Nos ez ha igaz, akkor a megölésén kívül mik a módszerek arra hogy leszedjük a szegény ördögről a támadót?



#kutya #harapás #pitbull #kutyatámadás #harapas kutyanevelés
2020. jan. 19. 09:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
78%
Nekem volt ilyen, szájzárat kapott egy idióta pit/staff keverék a kutyámon. Botot kell dugni a szájába és szétfeszíteni vele.
2020. jan. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
21%
Ha a szép szó nem elég, akkor jön a Ceasar Milan féle kizökkentés. Nálunk ennyi bőven elég volt, amikor másik kutyát kaptak el.
2020. jan. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
82%
Le is írod kettes hogy az mi, vagy csak ide írtál valamit?
2020. jan. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
91%
Általában le szokták fojtani őket.
2020. jan. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
95%
Az egyik ismeros a hatsolabanal fogva felemelte a kutyat es alarugott mikor a sajat kutyajara seta kozben igy ratamadt egy staffi.
2020. jan. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
60%
Mi volt a gond, hogy törölték a válaszomat???
2020. jan. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
55%

#3: Mit kellene leírnom? Cesar Millan-nak van egy egyszerű módszere, amivel kizökkenti a kutyát egy nem kívánatos állapotból, megérinti, megböki nyak tájékon. (Abba ne menjünk bele, hogy az egész amit csinál mennyire jó vagy nem.) Saját tapasztalat, bevált. Kíváncsi lennék mire a 0%?


#2

2020. jan. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
82%
Ki kell fojtani, karral, vagy valamilyen eszközzel. Amikor elájul elernyednek az izmai, utána van pár másodperced, hogy pórázra rakd.
2020. jan. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
70%
Lefojtod, bottal szétfeszíted a száját, ha ivaros, jól elkapod a tökeit (csak akkor a kezedre vigyazz, mert rá akar majd fogni).
2020. jan. 20. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Saját kutyádról leszeded a pórázt, a támadó kutya nyakán áthúzod és addig fojtod vele, amíg el nem engedi a kutyád. Ez a tuti, mert 1000%,hogy kinyitja a száját, ha elfogy a levegője.

Tudom, brutál, állatkínzás meg minden, de felőlem ott pusztulhatna el a helyszínen, ha az én kutyám élete múlna rajta.

2020. jan. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!