Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lakásban Parvo vírusban...

Pmoni82 kérdése:

Lakásban Parvo vírusban meghalt kiskutya után vitt e valaki haza pár hónap elteltével teljes oltással rendelkező kutyust és ha igen ő elkapta e?

Figyelt kérdés

2020. jan. 19. 10:26
 1/4 anonim ***** válasza:
96%
Ha a teljes oltási sor megvan akkor nem kapja el. En azért tömény florasepttel áttörölnék mindent, de ha van oltás akkor nem lesz gond.
2020. jan. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Természetesen fertőtlenítettünk amit csak tudtunk.. de azért félünk!
2020. jan. 19. 10:59
 3/4 sikiboy válasza:
100%
A pár hónap mennyit jelent? Elvileg egy év szünet nem ártana, s alapos fertőtlenítés! Minden esetre a meg apróbb rendellenes jel a kutya viselkedésében, azonnal doki, mert minnél hamarabb el kezdik kezelni annál nagyobb az esély a túlélésre!
2020. jan. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Pl egy fél évre gondoltam! Előbb nem szeretnénk semmiképp sem!! Természetesen fertotlenitek azóta folyamatosan erősebben mindig! És csak kb fel éves kutyust hoznánk! Mikor rosszul lett a mienk azonnal vittük orvoshoz ez alap sztem!

És kapott is infúziós inyekcios kezelést még NRG pasztát is adtunk neki mert nem evett nem ivott... de mivel egy 11 hetes kis kutyáról beszélünk két oltassal így az sajnos nem volt elég!

És nem bírta ki a kis szervezete pedig nagyon bíztunk benne!

És lakásba volt ki sem vittük így azt se tudjuk honnan kaphatta el..

bár tudom állítólag cipovel is behozhattuk vagy így hoztuk el a tenyesztőtöl nem tudni... és szeretnénk később majd mindenképp!

2020. jan. 28. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!