Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy oldanátok meg? (rövid...

Hogy oldanátok meg? (rövid kérdés hosszú magyarázat)

Figyelt kérdés

sziasztok!

kaptam egy beagle kutyust.

most 11 hetes.

az a lényeg hogy szeretnénk elmenni strandra családdal meg haverokkal de féltjük egyedül a kutyust.legfőképp a víze miatt. hogy oldanátok meg hogy elmenjetek de a kutyusnak se legyen semmi baja??(mit tom én felmelegszik a vize vagy akármi)xD

köszi előre is a válaszokat:)


2010. júl. 22. 08:19
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Ha raktok ki neki sok vizet, és van árnyék, a kutyusnak semmi baja nem lesz.

Ellenben a kertnek/lakásnak...


Én ilyen fiatal kutyust nem hagynék magára, egy percre sem.

Szeptemberben lesz 2 éves a beaglem, kicsi korában MINDENT megrágott amihez hozzáfért. Elég volt csak 5 percre egyedül hagyni, míg lezuhanyoztam. Éjjel is rágott, majdnem agyonb*szta az áram, mert megcsócsálta a vezetéket.


Jó strandolást... :)

2010. júl. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

lehet kapni ilyen nagyobb ketrecet, vagy zárjátok be valahova ahol biztonságosan elvan, és van mit rágnia, de mégse a ti cipőiteket...


ha lakás, zárjátok be a fontosabb helységeket, ami pl szőnyeges (ha odapisil), és tegyétek magasra amit megrághat


kertbe is fontos hogy ne mászhasson ki sehol...


árnyék, hűvös, víz,


ja és adjatok neki valamit ami gazdiszagú, attól megnyugszik, pl régi trikó (használt :), vagy ilyenek...

2010. júl. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
lakásba nem jöhet be. a kertbe le van rekesztve. 40négyzetméter helye van.odaadtuk neki a régi papucsokat meg mindent szal elfoglalja magát.:).köszi a válaszokat:))
2010. júl. 22. 09:36
 4/8 anonim ***** válasza:
ne adjatok neki rágni papucsot ... az lesz a vége, hogy az összes papucsot összerágja otthon, nem fogja tudni hogy melyik rágható és melyik nem
2010. júl. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nagy vödör, bele víz, sarokba teszed h ne döntse fel és kész. Mi ezen a probléma?
2010. júl. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Tegyetek vizet egy nagy vödörbe és abba pár jégkockát, tegyétek árnyékba és így lassabban fog felmelegedni!

Jó strandolást! :)

2010. júl. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha nincs árnyék, vagy nincs edény amibe több vizet lehet neki önteni, kérd meg a szomszédot vagy egy kedves ismerőst hogy délután nézzen rá a kutyusra. De nem hiszem el hogy nincs árnyékos hely a 40nm-be.
2010. júl. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem értem mit kell ezen megoldani. Normális kertben vagy árnyék, fa, fű stb. Nem hinném hogy valami baja lenne a kutyának. Ja és a víz nem attól oltja a szomjat hogy hideg.
2010. júl. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!