Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 3hetes kiskutya szeme csipás...

3hetes kiskutya szeme csipás beragadt, mi lehet a gond? Már ilyen fiatalon is kijöhet a cseresznyeszem?

Figyelt kérdés
Kamillázom neki holnap go dokihoz de addig is itt is érdeklődök hátha tud valaki segíteni. A minek szaporitasz meg miért nincs ivartalanitba kérdésektől kíméljetek. Mentett kutyus fialás előtt pár nappal találtam rá. Röviden leírom hogy ne támadjatok hanem a kérdésre válaszoljatok
2020. jan. 20. 23:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el a kamillát. Langyos víz! Holnap az orvos megmondja.
2020. jan. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
13%
Nem tudom hogy mi a fszm az a cseresznyeszem, de falun nottem fel es minden kolyok allat szeme be volt gyulladva par het utan, mert az anyjuk a segguk utan a szemuket nyalta. Szoval a lenyeg, hogy mi kimentunk a mezore es szedtunk kamillat, azt beaztattuk forro vizbe es miutan kihult leszurtuk majd jo alaposan kitisztitottuk a szemet egy vattapamaccsal amit ezzel a teaval atitattunk. Napi legalabb ketszer csinald meg. (Nem tudom hogy a bolti kamillatea jo-e, amit mi szedtunk azutan eleg hamar rendbe jott a szemuk.)
2020. jan. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%

A kamillát felejtsétek már el egyszer és mindenkorra, nem használ, csak árt.


Fogalmam sincs, mi az a cseresznyeszem, gondolom ez valami ottani szleng, de reggel mindenképp doki, mert mindig komoly bajt jelez.

2020. jan. 21. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%

[link]


Ha nem tudjátok mi ez, nem fáj használni a googlet...


A kamillát felejtsd el. Szemvidító füvet vegyél. (gyógynövénybolt)

2020. jan. 21. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
A kamillától szétszárad a szeme, csak ártasz neki. Körömvirágot használj!
2020. jan. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vizet forralj fel, hűtsd vissza. Azzal törölgesd a szemét
2020. jan. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A kamilla szárít, körömvirág teát keress, ha tudsz venni valahol, ha nem, akkor a kamilla vészmegoldásnak oké, de tartósan ne alkalmazd.
2020. jan. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem kammilát ÉS minden más csodaszert IS felejts el, amíg nem tudod mi a gond, lehet hogy csak ártasz vele, Doki megmondja, és ad rá valamit.
2020. jan. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szleng :D ezen jót nevettem . Harder mirigy előrebukása, cseresznyeszem, elég ismert betegség pedig. Mire doki kijött semmi baja nem volt . És kamillázva volt. Na hogy most emiatt vagy csak magàtól de szerencsére már nincs gond.
2020. jan. 26. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!