Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ivartalanítás után mennyivel...

Ivartalanítás után mennyivel megy le a heréről a duzzanat?

Figyelt kérdés
azt mondta az orvos hogy vissza fog gyűlni ilyen vér a herékbe és olyan lesz mintha misem történt volna, de azt nem mondta hogy ez több mint 1 hétig így lesz... nektek van erről tapasztalat?
2010. júl. 22. 10:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Mi két kant ivaralaníttanunk két orvosnál (+ van néhány ismerős kutya is):

Az egyik esetben megmaradt ugyan a zacsi ez pár hónap alatt felszívodott de teljesen üres volt nem okozott fájdalmat a kutyának amikor nézegettük.

A többieknél meg egyszerűen nem is hagyták meg az orvosok...


Valami gond van a kutyával vidd dokihoz (esetleg másik orvoshoz).

Egy hét alatt már szinte teljesen be kellene gyógyulnia a műtéthelyének!

2010. júl. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
seb nincsen, csak a zacsi olyan mintha lenne benne here :) de neki se fáj ugyan úgy játszik mint eddig, csak olyan mintha még benne lennének a herék
2010. júl. 22. 10:43
 3/8 Winner of Royal Hill ***** válasza:

miért nem vágta le a doki a zacsit is?

Nem lehet,hogy csak elkötötte?

Én megnézetném egy másik orvossal is.

2010. júl. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem kötötte el, tuti kivette, mert mikor elhoztam csak a zacsi volt, és fel is készített, hogy valószínűleg össze fog benne gyűlni a vér, amit jegeljek, és majd lemegy róla, csak azt felejtettem el megkérdezni hogy kb mikorra megy le :S
2010. júl. 22. 14:08
 5/8 Akiteki ***** válasza:

Jesszus! Ezt milyen megfontolásból csinálta szegény állattal??? Mi az öreg istennek lifeg ott a zacsi, pláne ha még a vér is gyűlik benne?

3 kan kutyámat ivartalanították eddig, a zacsi szépen levágva, helye összevarrva. Másnap már szaladgáltak, mintha mi sem történt volna.

Vidd el egy normális orvoshoz, aki rendesen megcsinálja a műtétet.

A számlát meg nyújtsd be az előző kóklernek.

2010. júl. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
attól mert a te dokid nem ezt az eljárást csinálja, és te nem ismersz mást, létezik ez a műtéti eljárás is, vagy nem marad ott semmi vagy ott marad a zacsi. nézd csak meg interneten, és én ezt választottam, nem akartam hogy ott ne maradjon semmi. De már megkaptam a kérdésemre a választ csak másik fórumon :)
2010. júl. 23. 08:51
 7/8 Akiteki ***** válasza:

Felvilágosítalak, hogy 3 különböző orvos csinálta a műtéteket a 3 kutyámnál.

De ha ennyire okos vagy, hagyd szenvedni a szerencsétlent.

Tényleg sok értelme van egy vérrel teli lifegő lebenynek a kutyán. Ha nem lenne ott, biztosan nem akad bele semmibe, nem kell majd újra orvoshoz vinni.

Ja, tényleg, a többi kutya meg betegre cikizi az enyémeket, hogy nem lóg a tökük helye.

2010. júl. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
és úgy gondolod hogy te okosabb vagy és hozzáértőbb mint egy több10 éve a szakmában levő állatorvos? nem véletlen hogy így csinálja, kevésbé húzódik a seb, csak felgyülemlik a savó ami majd lemegy arra lettem volna kiváncsi hogy mikro nem pedig arra hogy kioktassanak olyan dolgokról amikhez nem értenek
2010. júl. 23. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!