Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikor ajánlott kutya mellé...

Mikor ajánlott kutya mellé mégegyet hozni?

Figyelt kérdés
Ha a kutyám jobban szereti az embereket, mint bármilyen más állatot, akkor jó neki egyedül is? Mindig velem van mindenhol, úgy értem hogy egyedüli állatként.
2020. jan. 22. 15:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha a jelenlegi kutyád szocializált, jól nevelt. Ha te is szeretnél másik kutyát, nem csak amiatt, mert Buksinak kell egy társ. Ha van időd két kutyára, akár a két kutya külön fárasztására. Ha van pénzed egy új kutya minőségi ellátására.
2020. jan. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is igy volt az idosebbik kutyam, 7 eves koraig „egyke“ volt es le sem tojta a tobbi kutyat. Kb max csak osszeszagoltak, csovalt egyet aztan ment tovabb szagolgatni. Emiatt ugy dontottunk, hogy kellene neki egy tars, hoztunk hat egy kolyok kutyat melle. Az elso ket hetben nem allt velem szoba es ugyan a kolykot nem bantotta de egy helyisegben sem volt hajlando lenni vele. Mostanra pedig mar legjobb baratokka, igazi tarsakka valtak.

Szerintem nincs eletkorhoz kotve, talan annyi, hpgy en egy nagyon oreg mar felig suket/vak, mozgasszervi problemakkal kuzdo vagy nagybeteg kutya melle nem vinnek semmi keppen sem kolykot, de felnott kutyat sem.

2020. jan. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem 10 éves kutya mellé hoztam kölyköt, mert előző társát el kellett altatni és elég szomorú volt. Első héten utálta, most már nagyon jóba vannak. Sőt, jelenleg 3 kutyám van, ebből 2 kölyök :D
2020. jan. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!