Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most már tényleg nem tudom,...

Most már tényleg nem tudom, hogy mit tegyek. Ti mit javasoltok?

Figyelt kérdés
Van két goldenem, mindig is csirkementes tápokat kaptak. Sokáig kaptak Brit Caret, ami ugye grain free. Viszont egyre több helyről hallom, hogy a grain free tápok megölik a kutyákat. Jelenleg Dado-t esznek, és váltani szeretnék mindenképp. Tudtok ajánlani jó minőségű csirkementes tápot ami nem grain free?

#kutyatáp #grain free
2020. jan. 22. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:
65%

Mi lenne, ha átváltanál a BARF-ra? Kicsit macerásabb mint a tápozás, viszont nem drágább, mintha jó minőségű táppal etetnél.


Én is csirkeallergia miatt váltottam az orvos javaslatára, egyik táp sem vált be nálunk. Viszont sportolunk a kutyával rendszeresen és jó kondiban van tőle, azóta elmúltak ezek az allergiás vakarózások is.


Annyi a lényege, hogy disznót és vaddisznót ne kapjon nyersen, minden más mehet neki.


Nem fogok kamuzni, valóban macerás összevagdalni a húst és kiporciózni az adagokat (húst és csontosat vegyesen) egy 30 kilós kutyának, viszont nekem az a tapasztalatom, hogy jót tett neki. 6 éve csináljuk.

2020. jan. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mi is barfozunk a kutyainkkal. Jo allapotuak tole.
2020. jan. 23. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a goldid?
2020. jan. 23. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!