Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A nővérem megismert egy...

A nővérem megismert egy srácot, aki allergiás a kutyákra. Egyáltalán létezik olyan, hogy allergiás valaki a kutyákra? Mert nekem van egy olyan érzésem hogy utálja a kutyákat, mert még soha nem hallottam ilyenről.19f

Figyelt kérdés
mit tegyek? Ha odaeresztem a kutyánkat aamikor itt vabn, akkor kiderülne az igazság. szerintetek jó ötlet? csak a kutyát féltem, mert mi van ha belerúg vagy ilyesmi? Nem ismerem a fószert, de el KELLETT zárnunk a kutyát mert a nővérem kifakadt hogy tüntessük el, meret hazahozza és szegény kutya ott nyüszített a kertben.... beleszólni anyukám nem mert, mert a nővérem adja a felét a háztartás keresetének, de már nagyon unom, és ha kidobná anyám végre én elmennék dolgozni és mellette tanulénék...
2020. jan. 23. 19:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Létezik kutyaszőr allergia, sőt macskaszőr allergia is. Nem konkrétan az állatra allergiás.
2020. jan. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg létezik olyan, hogy valaki biológiailag allergiás a kutyára macskára. És persze van, aki átvitt értelemben. Ráereszteni a kutyát nem hatásos, mert lehet, hogy csak 2 óra múlva jön ki rajta. Meg amúgy is tahóság.
2020. jan. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen sunyi dolgokat jobb, ha nem csinálsz, elhisszük, hogy nem igazán kedveled a nővéredet, legalábbis az írásból ez jön le, de ez csak olaj lenne a tűzre.
2020. jan. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Az igazság az, hogy apánk lelépett 4 éve, és a nővérem maradt itthon segíteni anyukámnak, akkor 18 volt. Anyukám kérte meg hogy maradjon, mert nem volt elég a keresete.... de én is mondtam h elmegyek feketén dolgozni vagy diákmunkára, most pedig már normálisra is mehetek, szal mehetne ő is.


A sunyiságot illetően.

eleve nem szereti a kutyusomat, mert őkelme megkérdezése nélkül hoztam haza 2 éve, akkor én miért legyek toleránsabb a fószerral akit a mi megkérdezésünk és engedélyünk nélkül hozott haza?

2020. jan. 23. 19:40
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
A kutyádat ne bosszúra használd.Tanulj meg viselkedni az emberekkel.
2020. jan. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
A kutyaszőr-allergia nagyon ritka.
2020. jan. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ha szórakozol vele, megtörténhet, hogy egyszer csak eltűnik a kutyád, amit eszközként használtál. Elviszik messze és kiteszik valahol az erdőben. Ne provokáld azt, aki amúgy sem bírja az állatodat, mert az állaton állhat bosszút.
2020. jan. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha a rezsi felét a nővéred állja, akkor több joga van, mint neked, ő is segít az eltartásodban (a kutyád eltartásában is!).

HA kidobná, Ha elmennék dolgozni= feltételes mód, üres szavak.

Biztos van egy fészer vagy kamra, zárd oda a kutyát, amíg nálatok van a srác.

2020. jan. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

1. Igen, létezik ilyen.

2. Ne használd fel eszközként szegény kutyát, akkor se, ha nem bántaná a pasi.

3. Ha olyan vendég megy hozzátok, aki fél a kutyáktól, akkoris el kellene zárni. A kutyát pedig úgy kell nevelni, hogy kibírjon pár órát egyedül is. Nekem is vannak kutyáim, meg lehet csinálni.

4. Azért kellene kidobni a nővéredet otthonról, mert neked valami nem tetszik? Kiskirálynak hiszed magad? :) Mi akadályoz abban, hogy így is elmenj dolgozni egyébként?

2020. jan. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
nem akarályoz semmit csak így nincs értelme! nem a nővérem eteti a kutyát, hanem ÉN! Az a pénz is benne van a kajában amit én utánam kap anyám, szóval ezzel az erővel abból levonhatjuk a kutyus ételét...
2020. jan. 23. 20:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!