Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kimondottan ugatós...

Milyen kimondottan ugatós kutyafajták vannak? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2020. jan. 23. 20:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Tacskó. Verhetetlen. 😅 (Nekem az van. Kegyetlen.)
2020. jan. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Tacskó valóban. És általában elég nagy hangjuk is van a méretükhöz képest.


Puli, pumi, mudi híresen (vagy inkább hírhedten? :D) ugatós fajta.


Csivava, yorkshire terrier, pomerániai törpe spicc és a papillon szintén szeret beszélni.


Legcsendesebb fajta (tapasztalatom szerint) az agár és az angol bulldog. Eddig 20 ilyen kutyából egyet hallottam ugatni, az is csak egy vakkantás volt.

2020. jan. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Beagle
2020. jan. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Hát az anyós xd állandóan leugat valamiért. Ha nincs tej, ha nem vittem csokit... minden sz.rért.
2020. jan. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ah megszokja kiskoraban. Amit lat a kornyezeteben meg,amit elvar toe a gazdi. ❤️😇


Nezd meg gyakorlatban.


Ha a nem ugatos staffim melle beiktatnek egyet a mindig ugsto Szomszed csivavak kozul ,akkor az enyem is ugatna mindig. Szepen beilleszkedne kb 😂

2020. jan. 24. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az északi kutyák, spicc típusúak mind híresen beszédesek, ezt saját tapasztalattal is alá tudom támasztani.

A legugatósabb kutyák viszont az elhanyagolt, feszült, levezetetlen energiájú kutyák, illetve azok, amelyeknek szeparációs szorongásuk van.

Az én havanese-m például nagyon makacs, energikus, domináns kutya és ha nem vezetem le az energiáit mielōtt magára hagyom, sokkal hangosabb és megállíthatatlanabbul ōrjöng, mint a szamojédünk volt, pedig ō is tipikus beszédes északi kutya volt.

2020. jan. 24. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A jelzőkutyáknak alkalmazott fajták általában ugatósabbak, ugatással jelzik a gazdának, amire fel akarják hívni a figyelmet, de a nyugisabbak is eltanulhatják például futiban rossz szokásként.
2020. jan. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tacsi, terelőkutyák, dobermann például.
2020. jan. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Puli, mudi. Állandóan ugatnak.
2020. jan. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!