Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért ugat meg a kutyám...

Miért ugat meg a kutyám minden alkalommal?

Figyelt kérdés
Hárman lakunk szüleimmel, a kutya a lakásban van, és anyukámhoz ragaszkodik leginkább, de pl. én is nagyon sokat foglalkoztam, játszottam vele egészen kicsi kora óta, alapvetően semmi agressziót nem mutat felém, vagy apukám felé. Viszont ha mondjuk anyukám az emeleten tévézik, én pedig csak jövök fel a lépcsőn, meglát a kutya és elkezd morogni, ugatni ahogy csak tud, aztán csak odajön, megszimatol és visszamegy a helyére. Vagy akár éjszaka, ha kimegyek inni, akkor is megugat, pedig látja, hogy én vagyok, viszont így elég nehéz mellette létezni. Erről hogyan lehetne leszoktatni? Valaki tapasztalt már hasonlót?
2020. jan. 23. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Igy jelzi ,hogy vedd észre .Engem akkor is megugat,ha nem megyek vele játszani .
2020. jan. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Mert nem disznó!

Akkor ugyanis röfögne.

2020. jan. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én úgy érzékelem, hogy azért csinálja, hogy anyukámat megvédje, viszont évek alatt leeshetett volna neki, hogy nem akarom kivégezni az anyukámat csak én is itt élek. Bár lehet, hogy azthiszi csak miatta él még anyukám.. :D
2020. jan. 23. 20:56
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezt anyukádnak, a gazdájának kellene megoldania! Leállítania, metiltania róla! És meg kellene keresni az okát ennek: ideggyengeség miatt stresszel otthon, vagy rossz tanult viselkedés, esetleg stressz levezetés, stb.
2020. jan. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azt, hogy elsőnek miért csinálta ezt, azt nem tudom, de inkább egy megszokás ez neki. De milyen módszerrel lehet erről leszoktatni? Anyukámat is ugyanúgy zavarja, rákiabál, hogy nem, stb, de az nem használ. Milyen büntetést lehetne alkalmazni, ha ezt csinálja?
2020. jan. 23. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!