Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan nyerhetném vissza a...

Hogyan nyerhetném vissza a kutyám bizalmát?

Figyelt kérdés

A kutyánk egyszerűen fél tőlem. Ha kimegyek az udvarra már iszkol is be a házába, vagy már eleve ott van bent és ha hívom nem jön ki. :S Mondjuk ezért tettem is jócskán, mert állandóan locsoltam, pedig tudom, hogy fél a víztől. De csak azért tettem, hogy ne legyen melege ebben a forróságban, de most fél tőlem a kutya. :S Hiába próbálom kajával kicsalogatni a házából, nem hajlandó kijönni. :S


Hogyan nyerhetem vissza a bizalmát?


2010. júl. 22. 17:36
 1/8 anonim ***** válasza:

Őszinte részvétem, sajna ezt nagyon csúnyán eljátszottad a bizalmat. Őszinte leszek, semmi esélyed rá!!

Tudtad fél víztől mégis azzal ijesztgetted.

2010. júl. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát te nem vagy normális... Nekem 9 éve él a kutyám boldogan nyári locsolás (utálja a vizet) nélkül és semmi baja! Miért kell ennyire túlbonyolítani a dolgokat? Megérte? Egész nap úgysem locsolhatod így valamikor úgyis melege lett volna...
2010. júl. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Visszanyerheted a bizalmát, ha türelmes vagy. ülj közel hozzá és beszélj hozzá, tölts vele sok idôt locsolás nélkül. Talán akkor sikerülhet.
2010. júl. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

adsz neki minden nap egy kis gyulai kolbászt, rögtön újra megimád, meg persze nem locsálod.

a kutyák ösztönlények.

2010. júl. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ülj le a ház elé (1-2 méter távolság) és nézelődj. azt is csinálhatod, hogy teszel le kajadarabot a ház elé, mielőtt leülsz. és egyre közelebb... nem agresszív ha a közelébe mész? elöbb-utóbb ugyis kijön... a lényeg hogy a közelébe legyél. egyébként nem kell locsolni,vagy ha mégis szeretnéd kicsit bevizezni, javaslom (hamár bízik benned) akkor egy kis edénybe tegyél vizet, hívd magadhoz és simogatás közben a kezeddel "locsold" rá a vizet :) sok sikert
2010. júl. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kiültem a medencéhez és egy kis idő múlva előjött szerencsére! =) Csak most be kellett jönni, mert vihar készül. :S
2010. júl. 22. 18:34
 7/8 anonim ***** válasza:

Off

Mindenhol vihar van (több válaszban olvastam) csak nálunk nem a fővárosnál? :/ Utálom ezt az időt...

2010. júl. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
milyen fajtájú kutya a bizalmát meg úgy tudod vissza szerezni ha elviszed egy nagysétéra és közeb nyugót hagnebe beszélneki mindenféle hülyeséget + a vizípisztoj hagy otthon és idómisd kicsit kajával ül fekszik pacsai stb
2010. júl. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!