Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Leírnátok nekem a véleményetek...

Leírnátok nekem a véleményeteket az Angels Flowers Collie Kennelről?

Figyelt kérdés

A kennel internetes címe: www.angelsflowers.hu

A kutyákról, az eddigi alomról, és a honlap minőségéről kéne véleménytek.


2010. júl. 22. 18:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
elég kezdő tenyésztő... hülyeségeket is leír, olyat amit nem kellene amúgy...
2010. júl. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Nekem nem szimpatikus, bár nem tudnám megmagyarázni konkrétan, hogy miért. A bemutatkozó szöveg elvette a kedvem az egésztől.

Egyébként szerintem nem baj, ha valaki kezdő. Attól még csinálhatja lelkiismeretesen a dolgokat.

2010. júl. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
A honlap elég kezdő, vagy amolyan low cost honlap.
2010. júl. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
A honlapja alapján én sem vennék tőle kutyát. Kutyázásban is eléggé kezdő, ha collie, akkor nem inkább valami másik kennel, nem ez... Inkább a Rinewald.
2010. júl. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Csatlakoznék az előzőhöz, és kiegészíteném:


Kőakói Kennel : [link]

Lucky Luke Kennel : [link]

Nyítramenti Kennel : [link]

2010. júl. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Még elég kezdő tenyésztő, összesen egy alom volt nála az sem valami kiemelkedő. Ha jól tudom egy jobb minőségű kiskutya született, ezt megtartotta. A kölykök anyja nem valami eredményes, küllemében elég közepes kutya, a választott kan sem túl neves. Én a helyedben nem innen venné kutyát, de te tudod. Ha megengeded ajánlanék egy kennelt, ami még szintén kezdő, de kimagasló almok születtek nála. Két szuka kutyája van, Mo legjobb collie kenneléből, a Nyitramentiből (mert ez a legjobb az ugye tény). Én is ebből a kennelből vettem volna kutyát, csak sajnos máshogy alakult.

Erről a kennelről lenne szó : [link]

Már a honlapjuk is nagyon igényes.

2010. júl. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

nekem a rineweld kutyái tetszenek, a blue merlek...

:)

2010. júl. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Akiteki ***** válasza:

Leírja, hogy melléfogott az első kutyájával, ennek ellenére almot csinált tőle.

Az én szememben az ilyen nem tenyésztő.

2010. júl. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Az első almukból nektek mely kutyák tetszenek inkább? Nemsorára lessz kutyus ott megint. Lehet érdeklődni fogok. Megnéztem az első alom kutyáit. Nekem a megtartott lány kutya, Aida, és az egyik kan, Artemon tetszik a legjobban.
2010. júl. 23. 09:40
 10/19 A kérdező kommentje:

Ha jól olvastam a honlapon az Artemon nevezetű kan kutyának most volt az első kiállítása Nagyvázsonyban, kitűnő I. minősítést, és CAC címert szerzett.

Szerintem azért első kiállításon egy nemzeti győztes cím az kiváló eredmény. Pláne, hogy a gazdája is még kezdő.

A többi kan kutyus szerintem sincs a toppon. Hogy őszinte legyek amikor megnéztem a többi képeit elég silány minőségűek. Meg nem is olyan szépek.

Az az igazság, hogy én colliet szeretnék majdd. Már 4 éve keresgélek. Régen volt nekem, csak sajnos meghalt, igaz már 14,5 éves volt. Most ismét szeretnék, csak nem akarom elkapkodni. De lehet, hogy másik kennelt nézek, ahogy itt ajánlották néhányan.

2010. júl. 23. 09:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!