Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ivartalanítás utáni gyógyszer...

Ivartalanítás utáni gyógyszer beadására ötletek!?

Figyelt kérdés

Tegnap reggel (01.29) ivartalanítva lett a Szuka Staffi kutyusom. Tegnap nem evett, az oké. De ma reggel be kellett volna adni a gyógyszert amit felírtak és azt nem tanácsos éhgyomorra.

Próbáltam, (macisajttal, májkrémmel, párizsival, baconbe tekerve) még mindig nem fogad el semmit, attól még beadhatom neki a gyógyszert?


2020. jan. 30. 16:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen gyógyszer?
2020. jan. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább azért kezdenék el aggódni, hogy miért nem eszik? Ennyi idő után már nem normális!
2020. jan. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Rheumocom a gyógyszer neve.


Engem annyira nem ijeszt meg (MÉG) , mert az orvos azt mondta, hogy 72 órán belül sem eszik, akkor vigyem be!

De nagyon aktív... Jár kel, mintha nem is tegbap műtöték volna.

2020. jan. 30. 16:42
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha tabi muszaj leszel ledugni szo szerint a torkan! Sajnos a gyogyszer az gyogyszer..:/

Rateszed a nyelve hatso reszere, befogod a szajat es kozben a torkat ingerled, amig le nem nyeli.(Pejorativan hangzik, de mintha fszt vernel, nem tudom sajnos jobban leirni)

Normalisan amugy eszik? Tehat a kajajat azt elfogadja/keri?

2020. jan. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem eszik semmit. Reggel megevett egy átlátszó vastagságú szelet sajtot. De ez mind...
2020. jan. 30. 16:50
 6/7 anonim ***** válasza:
Rheumocamot éhgyomorra is be lehet adni, ugyan úgy felszívódik. Kinyitod a száját, a nyelvgyökre rakod a tabit, becsukod a szaját és picit simogasd a torkát vagy fújj egyett a orrára, hogy nyeljen:D
2020. jan. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Beadtam neki! És elfogadta a békönbe tekert alma juti falit is. Csak estig kellett várni!! :*
2020. jan. 30. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!