Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti összeszeditek a kutyakakit...

Ti összeszeditek a kutyakakit akkor is, ha olyan helyen kakil a kutyus, ahol pl bokrok vannak, vagy patak parton, vagy dunaparton, erdőben, ahol eleve lenne más állati ürülék és senkit nem zavar?

Figyelt kérdés

Én ezeken a helyeken nem szedem össze, de természetesen a járdán/uttesten/bicikliúton/közös parkban/játszótéren természetesen összeszedem! De pl a dunaparton, vagy a patak mentén, vagy az erdőben, bozótosban sosem szoktam, mert a természet része ott és nem lép bele senki.


Ti mit gondoltok erről, ti hogy cselekedtek?


2020. jan. 30. 17:06
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem ott is fel kellene szedni.
2020. jan. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
57%
Nettó bunkóság otthagyni.
2020. jan. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
60%
Igen, mert ha én arra sétálok, akkor más is és az beleléphet. Amióta lebomló zacskót használok, azóta az ilyen helyeken sem gondolkodom elm
2020. jan. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
jó de ott a temészetben van és lebomlik. senki nem lép bele.
2020. jan. 30. 17:12
 5/28 anonim ***** válasza:
54%
Mivel kutyatartóként kötelességem felszedni, nem szelektálok, hogy itt felszedem, ott meg nem. Mindig van nálam zacskó, de ha épp nincs vagy épp elfogy, felszedem zsebkendővel. Volt olyan is hogy nagyobb falevállel szedtem fel mert siettünk, és elfelejtettem a zacsi tartót vinni. Szerimtem valami ilyesmit jelent a felelős kutyatartás. Hozzátartozik.
2020. jan. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
54%
A kutyáért, a viselkedéséért, az ürüléke eltakarításáért te vagy a felelős. Teljesen mindegy, hogy járda vagy erdő. Nem a természet része a kutyaszar. A húsevő állatok ürüléke nem hasznos a földnek sem, fertőzést okozhat a fekália, még ha oltva is van a kutya. Egyébként gondolj bele, hogy ha mindenki a te módszered szerint cselekedne, akkor hogy nézne ki a Dunapart. Igenis fel kell szedni bárhová ürít, ez hozzá tartozik a kutyatartáshoz.
2020. jan. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
57%

Én egy erdőben, bozótosban biztos nem szedem fel.

Ellenben ahol emberek járhatnak, még soha nem hagytam ott.

2020. jan. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
48%
Az csak a kisebbik baj, hogy belelépnek, de a másik állat feleszi és férges lesz tőle vagy bekap egy vírust. Nem csak pórázon lévő állatokról beszélek, hanem kóborlókról, vadon élőkről is, amik aztán könnyen továbbadhatják a vírust.
2020. jan. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
41%

Vannak kutyák, amik szeretnek szarba belehemperegni, akkor nekik szerinted tilos oda járni, ahova te szeretsz?


Mégis milyen más állati szar van még ott természetes módon?

2020. jan. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
20%
Az a legjobb amikor a házban na aztán nagyszerű annál több nem is kell! A kutyának vagy macskának egyebként a kazánhazban a helye ott annyirán nem zavar senkit,de ha már a nappali olyan akkor végem .... Sétáltatánál meg a cipő amit gondot okoz ha belelépsz annál rosszabb nincs és jönn a szag a lábad alól na akkor meg tudnék őrülni
2020. jan. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!