Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik volt a legjobb pillanat...

Melyik volt a legjobb pillanatod a kutyáddal?

Figyelt kérdés
Persze az egész jó, de ha csak egyet kéne kiemelni, ami a legkülönlegesebb volt, akkor melyik lenne az? Miért?
2020. jan. 31. 23:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2020. jan. 31. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%

Egyszer tartottam egy agility bemutatót a kutyáimmal, kb 16 lehettem akkor. Mikor apukámmal elkezdtük kipakolni az akadályokat a kocsiból, felvetette, hogy rakjam ki helybenmaradásra a kutyákat a placc közepére. Bár elég jó a helybenmaradásuk, nem gondoltam volna, hogy egy hangos rendezvényen, emberek között is produkálni fogják, úgy, hogy én meg 50 m-ről hordom az aksikat és az emberek miatt kvázi el is tűnök a szemük elől. Ők viszont megcsinálták, majd miközben a mikrofonba beszéltem szintén nem mozdultak, sőtt még azt is kibírták, hogy felváltva futottam velük a pályán, pedig azt sem gyakoroltuk odáig. Az i-re a pontot mégis csak az tette fel, hogy a végén a gyerekek kipróbálhatták, hogy milyen egy pár akadályos pályát lefutni egy kutyával és ott is jelesre vizsgáztak, csináltak mindent azoknak a gyerekeknek, akikel elküldtem őket, viszont miután megkapták a jutalmat azonnal jöttek vissza hozzám. Természetesen ezt senkinek sem jutott eszébe felvenni :(.

Olyan jó volt látni, átélni, hogy a kutyáim képesek összerakni az addig tanult dolgokat és a feltétel nélküli bizalmat, hogy kérdés nélkül csináltak mindent a kedvemért.

Bár amúgy egy mindennapos sétát is nagyon tudok élvezni, mikor kiérünk a rétre, elengedem őket és póráz nélkül is ott maradnak velem, ha kiugrik előttünk egy őz vagy nyúl, még szólnom se kell, tudják, hogy nem futhatnak utánna. Nem tudom mihez hasonlítani azt az érzést, de valahogy olyan ősi, olyan természetközeli az egész.

2020. jan. 31. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
49%
Nekem volt egy német juhász keverékem gyerekkoromban birkóztam vele a sarba xD
2020. jan. 31. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
54%
A szomszednak meg dobermanja volt aztán úgy ugattak mint az állat de emlekszem a Rába parton sétáltatuk meg elvittük magunkkal mamékhoz 40 kmre Soprontól felejthetetlen elménywk voltak
2020. jan. 31. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
43%
Jah szomszédnak volt egy Beagleja a vilag legszebb kutyája volt basszus bárcsak lenne egy olyanom, bármit megadnék érte összetúrta a lepedőt meg a kanapen ugrált jah meg feldöntötte a kis asztalt gyönyörű egy kutya volt és még ráadásul a víztől sem félt ha valamit akart akart két lábra állt addig nyalogatta a kezedet ameddig el nem kezdte rágni hát jah a kutyáknak olyan a lelkivilaga hogy egyedül az emberrel ertik meg magukat a legjobban más állatokkal mint a macska örökk vetélytársak mi nálunk mamáméknál van egy német juhász rendőr kutya volt de most a macskákat régebben felküldte egészen a kéményig most meg basszus a macska bent alszik az ölében én még ilyet egész életemben nem láttam jah a leges legjobb élmenyem szintén mamáméknál volt a kutya bent aludt szikveszterkor az ágy alatt. Becserkésztem xD tulajdonképpen ki nem állhatak ha bent van házban mondták mindig Tücsök kifelé az volt a legviccesebb hogy nem vették észre de már a kutya fent feküdt a párnán aztán nézte a tv-t és pont kabaré ment
2020. febr. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A “legjobb pillanatom” talán egy gimis osztálytársam kutyajahoz kötődik. A “kutyás” osztalytarsammal, az öccsével, egy másik osztalytarsunkkal, az o öccsével, egy fiatalabb srác ismerősukkel, egy lánnyal, és az említett osztálytársammal voltunk egy bányatónal. Ez azon a nyáron volt, mikor már eldőlt, hogy ki kerül középiskolába, tehát 15 voltam. A kutya németjuhász volt, úszkált velünk, “tette a dolgát”. De mentünk volna haza, talán szaglaszott valamit, nem akart “elszakadni”. A “kutyás” osztálytársam, meg az öccse ordítottak az ebbel, hatastalanul. Én halkan csak annyit mondtam: “Gyere.” - és jött. Ekkor hat órája ismertem, előtte nem találkoztam a doggoval.
2020. febr. 1. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
P.S.: Csak a jegyzőkönyv kedvéért: a fentiek 27 éve történtek.
2020. febr. 1. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Még csak 1 hónapja van kutyám. Mindig ölelgetném, de olvastam, hogy nem szeretik. Nagyon nehezen állom meg, hogy ne piszkálja folyton és olyan rossz, mikor távol megy, hogy hagyjuk békén. Na és a múltkor magától jött hozzám, rám tette a fejét meg az egyik mancsát és úgy aludt. :)
2020. febr. 1. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
90%
Amikor a 12 éves kutyámról a mai napig azt kérdezik hány hónapos. Mert úgy tud örülni mindennek a világon, mióta kiszabadult a menhelyről:)
2020. febr. 1. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Amikor elmentem érte. Már hónapok óta vártam rá, tudtam milyen fajtát akarok, de nem akartam keveréket és igen ritka fajta.

Amikor odértem már csak ketten voltak a fiútesójával. Ahogy lehajoltam hozzá ő a kezembe ugrott és amikor felemeltem hozzám fújt, rám támasztotta a fejét és ki se akart jönni a kezemből. Mintha csak egymásra vártunk volna. A tenyésztő azt mondta, hogy ilyet még nem látott egy kiskutyájánál sem, számomra nagyon megható hogy ugyanannyira vártuk egymást.

2020. febr. 1. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!