Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem vezette be a kutyám...

Miért nem vezette be a kutyám ivartalanítását az oltási könyvébe az állatorvos?

Figyelt kérdés

Most olvasom, hogy nem csak oltásokat, műtétet is bele kellene írnia. Nos nyugtát kaptam róla hogy kifizettem az ivartalanítást, de sehol nem tüntette fel. Sőt amikor adtam oda, hogy írják bele megmosolyogtak és legyintettek.

Ez így szabályos? Most akkor nem tudom igazolni hogy ő ivartalanítva van?

A kamu állatorvos óta, aki el se végezte a kifizetett műtéteket (volt a hírekben) nem tudok már megbízni bennük, pedig ez egy állatgyógyászati centrumban történt...


2020. febr. 1. 09:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem sem írták be a könyvébe, de ha jól tudom a rendszerükben benne van szóval gépen látják az orvosok (akihez épp viszed), hogy ivartalanítva van, az oltásokat is felvezetik ide.

Azt meg csak látod a kutyán hogy megműtőtték-e vagy nem, van rajta műtéti seb vagy nincs.

2020. febr. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
45%
Hogy nem lehet azt észrevenni ha egy kutyát NEM mutenek meg? Hiszen mutetnel leborotvaljak a szőrt és seb is van. Ezek hiánya nem feltűnő?
2020. febr. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nyilván látom ha van a kutyán seb, és szőrtelen...

A kamu állatorvos se úgy adta ki a kutyát ahogy bevitték, megcsinálta a műtéti vágásokat, csak épp a konkrét beavatkozás maradt el.

De akkor másnak se írták a könyvbe a műtétet ok.

2020. febr. 1. 19:07
 4/6 anonim ***** válasza:
Kettes vagyok. A kérdésre válaszolva, de igen beirtak. Én elfelejtettem a műtét napján vinni az oltási könyvét de a varrat szedesre elvittem és akkor beirtak a könyvbe is és a rendszerbe is. Hogy neked miért nem arról fogalmam sincs. Valószínűleg azért amiért a szüleim kutyájának a chipje se lett regisztrálva, mert az állatorvos egy lusta s*gg.
2020. febr. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

De az első válaszolónak sem írták be.


Amúgy lehet valami abban amit mondasz, mert elég fáradtnak és nemtörődömnek tűnt az orvos (pedig mindenki más hogy dicséri!)

A sebet is nagyon csúnyán varrta össze, csak annak köszönhető a szép gyógyulása, hogy nagyon vigyáztunk rá és jól van tartva (minőségi étel, gondoskodás, velem is aludt stb.)

És szerinte semmiféle "diéta" sem lett volna szükséges műtét után... hát erről meg annyit hogy könnyen emészthető, kímélő ételeket kapott és még így is sírt ürítés közben. Bele se merek gondolni, mennyit szenved, ha száraztáppal etetem a műtét utáni napokban... ja mert hogy fájdalomcsillapítót sem adtak. Akkor lehet hogy rossz orvoshoz mentünk? Pedig ajánlották... ☹

2020. febr. 2. 00:29
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért nem kell minden miatt szornyulkodni. Az enyém se dietazott, ugyanazt a konzervet ette és semmi baja nem volt az uritessel. Ő sem kapott fájdalom csillapitot de egyszer sem nyüszített. Sőt még gallér sem kellett. Az ő sebe nagyon szép volt és szépen is gyógyult. Tegnap voltunk varrat szedesen és kérdés nélkül beirta mindenhova, sőt még az azóta megváltozott adatokat is frissítette. De te tudod hogy ivartalanítva van, nem ez a lényeg?
2020. febr. 2. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!