Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik border collie kennelt...

Melyik border collie kennelt ajánlanátok agilityre?

Figyelt kérdés
A Piece of a dream kennekt néztem, nektek mi a tapasztalatotok?

2020. febr. 2. 13:43
 1/2 anonim ***** válasza:
88%
Sport vagy show vonalu kutyat szeretnel? Ha nincs kutyas tapasztalatod, csak szeretned kiprobalni az agit, vagy mas sportokat, akkor azt ajanlom keress egy megbizhato show kennelt, ahol latszik hogy foglalkoznak a kutyakkal, nem csak show eredmenyek vannak, es kerd meg a tenyesztot, hogy az alombol egy neked megfelelo kiskutyat valasszon.
2020. febr. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

Ha kezdő kutyás vagy és első bordered lesz mindenképpen show vonalút vegyetek.Van pár show kennel ahol figyelnek az ösztönök fenntartására és terelnek,sportolnak a kutyákkal.Igaz ez már egyre ritkább mert az átlag "tenyésztői" kör meg vesz egy szukát és az országunk épp aktuális felkapott fedezőkanjával pároztatja is...néhány kiállításra elviszi előtte és ennyi..semmi koncepció.Szóval amit én azt tanácsolnám mindenképpen menj el a tenyésztőhöz nézd meg hogyan élnek,hogyan tartja a kutyáit stb.Az általad említett kennelbe nem igen sok sport vagy egyéb aktivitást látok...Írok pár kennelt amik show kennelek de van munkavizsga vagy sport(agility,frizbi,flyball stb.) eredmény.Én ezeket ajánlanám neked.

LeClway ,Bariguard,Flower of Old Hill ,Wendigo's Wind ,Sylvan Moonlight

2020. márc. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!