Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit jelent ha a kutya beszalad...

Mit jelent ha a kutya beszaladt a hazba, es befekudt kozepre, nem akart kimenni?

Figyelt kérdés

A kutya mindig az udvaron van, korabban 2x jart bent a lakasba, takaritas elott, akkor is csak az eloszobabol mutattam neki milyen a haz, ezek percek voltak csak.

Ma ugy jartam, hogy amikor hazaertem az ajtoban majdnem felboritott, beszaladt a hazba, ment korbe korbe, szoltam neki, aztan tovabb setalt, kajd lefekudt kozepre az etkezoben, bociszemekkel nezett ram, kutyanyelven magyarazott... es persze nem akart kijonni. Ha kozelebb mentem, befutott a haloba, ahova tilos es sosem mehetne ott is lefekudt. Utana ezt eljatszottuk még a nappaliba is...😅 Aztan nagy nehezen ki tudtam vinni. O egy nagyon lelkis kutya osszebujos stb. Szerintetek van valami baj, vagy miert viselkedhetett igy ma?



2020. febr. 2. 19:27
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Ezt inkább az ezotéria kérdéskörben kellene kiírnod.
2020. febr. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
Megijedt valamitől. Milyen fajta?
2020. febr. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kanári szigeteki 🙂 Nem igazán szokott félni.
2020. febr. 2. 20:48
 4/8 anonim ***** válasza:
13%
Te szeretnel egyedul elni??? Nem telefonalbi,csetelni soha senkivel??? Ugye,nem... a kutya falkaallat,szuksege van a tarsasagra. A te cipod se tisztabb,mint a kutya. A kabatod minden nap kimosod? Vagy akkorazt se visd be a hazba....
2020. febr. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
A kutya az ember társa. A legtöbb kutya nem szeret kint lenni. Ott szeret lenni ahol a gazdi van. Esetleg menj ki hozzá és aludj kint vele. Ma meg jött egy front is, és jött egy hirtelen esős idő a jó idő után, ezt is megérezhette.
2020. febr. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kedves 4es. A kutyaval minden nap foglalkozom illetve hetvegente kirandulni is jar kocsival szoval programozunk. Nincs magara hagyva. Illetve lovakkal, mas kutyakkal is korul van veve egy hatalmas teruleten, nem tud unatkozni még nelkulem sem 😂
2020. febr. 3. 07:04
 7/8 anonim ***** válasza:

Én az enyémnél úgy vettem észre, hogy van, amikor jobban igényli a társaságot. Utál a házban lenni (a melegben is és a fagyban is, de még ha vihar van, akkor is setálgat a kertben).

Ha behívom, mert úgy gondolom, hogy jót teszek neki, akkor 5 perc után kínban van és menne ki.


Félévente 1x rájön, hogy többet igényelné a társaságot és bejönne. Akkor lefekszik, elvan kemény fél-1 órát, ki sem akar menni, de aztán megint szól, hogy menne ki.

Pedig mi is napi 2-4 órát sétálunk, reggel futunk, hétvégén túrázunk, kirándulunk stb. Vannak ilyen időszakai...

2020. febr. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
88%

Attól, hogy nem szokott megijedni, még előfordulhat vele ilyen. Meg amint mondod, lelkis, összebújós kutya, tehát ha emberközelbe vágyik, azt a többi kinti kutya, ló stb. nem pótolja.


Mivel nem ismerjük az előzményeket, csak találgathatunk.

2020. febr. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!