Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS. Ugye nem lesz komolyabb...

SOS. Ugye nem lesz komolyabb baja?

Figyelt kérdés

Tegnap este 6-7 körül adtam egy csontot a kutyámnak, aki feltehetően alig-alig rágta meg. Mikor észre vettem hogy gyorsan megette azonnal el vettem tőle.

Viszont most kicsit nyugtalan,ilyen nem gyakran fordul elő. Hány inegre is van. Egyszer már volt rá példa hogy nagyobb darabban nyelte le a csontot és utána másnap vagy harmadnap hosszas hányás után kihányta.

Viszont én ezt most nem szeretném megvárni.

Mit csináljak? Holnap reggel elviszem dokihoz, hogy nézze meg és majd fizetek neki később mivel nincs jelenleg túl sok pénzem, de nagyon aggódom.


Kérlek segítsetek reggelig nem lesz baja, ugye?

Kistestű a csont sertés csont volt. Ezek után soha többé nem kap csontot :(


2020. febr. 3. 02:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Főtt, sült csontot tilos adni és a sertés egyébként is kerülendő.

Így nehéz megmondani, hogy lett -e baja.

2020. febr. 3. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha nyersen kapta akkor az a baj mert nem szabad nyers sertést adni nekik.

Viszont a főtt csont meg szilánkosra törik.

2020. febr. 3. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Jó kedve van, játszik, eszik, iszik.

A biztonság kedvéért elviszem orvoshoz, hogy nézzen rá.


Egyébként lapocka csont volt főzve. És csak egy kisebb darabot sikerült lerágnia mielőtt el vettem volna.

2020. febr. 3. 07:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!