Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Meddig nő a súlya egy csivaván...

Meddig nő a súlya egy csivavának, egy beagle-nek és egy amstaffnak?

Figyelt kérdés

És hogyan tudom kiszámolni jelenlegi súlyuk alapján, hogy pontosan mekkorák lesznek?

(Tudom a fajtajellegét, de jó lenne tudni, hogy 10 vagy 18kg, 25 vagy 40kg. Vagy ez attól függ, hogy melyik táblázat szerint etetem? Mert ott van, hogy felnőttkori testsúly: 26-40kg 330-500g/nap. Az azért nem mindegy. Vagy de? :D


2020. febr. 3. 15:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Etetési útmutató nem szent írás.


látod a kutyán,hogy hízik vagy éppen fogyni kezd,ezek szerint kell etetni.


Ha pl felnőtt korit 26-nak saccolod be akkor eteted napi 330grammal. Meglátod hogy fejlődik, ha lefogy akkor emeled az adagot , ha hízik csökkented.


Én pl sose etetek grammra pontosan. Kevesebbet adok ha punnyadós nap van, többet ha pl többet mozgott.


Kis kezem van, két kismarék tápot adok átlagban, de többet mozgatom akkor még egy fél marékkal rádobok.


Sose méricskéltem.

2020. febr. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kistestű ivartalan szukám van


az lemaradt.

2020. febr. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hozzá teszem, ha látom,hogy hízni kezd, akkor csökkentem az adagot.


Igazából mindig figyelned kell a kutyád kondiját.


Aszerint etetni.

2020. febr. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Az eveszseges meretet a genetika hatarozza meg.
2020. febr. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!