Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akit már támadott meg kutya!...

Akit már támadott meg kutya! Miért féltek attól a fajtától, aki megtámadt?

Figyelt kérdés
Csomóan félnek attól a fajtától, aki megtámadta gyerekkorába..stb. Nem bízik már abba a fajtába. Ti hogy gondoljátok ezt? Attól, hogy egy olyan kutya megharapott, megtámadt, miért kell elítélni az összes olyan kutyát? Ez olyan, mintha egy szőke barna szemű ember, bunkó volt veletek, akkor az összes olyan embert gyűlölni kell? Nem hülyeség ez egy kicsit? És, ha minden fajtából megkapna egy kutya, akkor csak a keverékeket szeretitek majd?
2010. júl. 22. 22:56
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem te sem bíznál egy olyan emberben/állatban akihez rossz emlékek kötnek.
2010. júl. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 A kérdező kommentje:
Az biztos, de nem fogom az összeset vele azonosítani...
2010. júl. 22. 23:05
 3/45 anonim ***** válasza:
32%
engem nem támadot meg kutya .mivel vissza parancsolom a helyére vagyis a gazdihoz vagy akárhova akár nagy akár kis kutya lgyen amelyiket nem tudom vissza aprancsolni azt le nyugtatom s erélyese rá szólók hogy helyedre vagy nem!sajnos a neveletlen ebeket elég nehz vissza parancsolni de végül sikerül nekem ami a gazdájának nem még ha ott is van melette.pedig 17éves lány vagyok de már volt dolgom a leg hamisabb kutyától a legkisebb,leg szelidebb ig is meg persze a legnagyobal is!kutya kikébzésben segitek a környék beli ismerösöknek a nagyon problémás kutyáival is
2010. júl. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
95%

én a rottweilerektől nagyon tartok. sajnos nem minden ember egyforma.

én mostmár azt a fajtát sajnos nem nagyon szeretem. bocsi ha ezzel valakit megbántok, de eléggé durva élményem volt ahoz hogy teljesen kijelentsem, hogy tartok a rottweilerektől, és már egyiket se tudom úgy nézni hogy milyen aranyos. bocsi, de akárkivel is történt ilyen, szerintem azért meg lehet érteni.


amúgy ez a szőke barna szemű ember kicsit hülye párosítás, mert pl. ha megtámad egy fekete kutya. és a fekete kutyáktól félek.


ide az emberi példa pl. a cigányok. mindenhol védik őket (ebbe nem akarok belebonyolódni) és lehet valahol tényleg vannak olyanok, de saját tapasztalat szerint, én utálom őket. vagyis nem mindenkire mondom, hanem akik az én városomban élnek. na ez egy rendes példa, látod.

2010. júl. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
80%
Mondjuk megtámad téged egy pitbull , és mondjuk mész az utcán és meglátsz egy másik pitbullt akkor akaratlanul eszedbe fog jutni ,hogy már megtámadott pont egy ilyen kutya ,szóval ösztönösen távolságtartó leszel a kutyával szemben.
2010. júl. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:

na jó, ez például imádnivaló :D

előző voltam

[link]

2010. júl. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
48%

támadjon meg kutya utána megtudod!!

nem hiába vagyunk ilyenek :S

paraszt.és még mi vagyunk a hülyék :)

2010. júl. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 A kérdező kommentje:
Jó, rossz példa volt, de akkor mondjam azt, hogy A haverom egy Metallica imádó rocker, aki útálja az erőszakot, meg a rockeret köcsögnek tartja. És egy másik metallica imádó rocker, meg oda jön, és behúz eggyet, mert olyan kedve volt, akkor utáljam az összes Metallica imádó rockert?
2010. júl. 22. 23:09
 9/45 anonim ***** válasza:
95%
Engem támadott meg kutya, egy jó 70 kilós kaukázusi juhász. Érdekes módon nem a kutyától kezdtem el félni, hanem attól, hogy ha egyedül maradok, bajom fog esni. Egy ideig a hévre sem mertem egyedül felülni, mert ha egyedül maradok védtelen vagyok. Nem a kutyától féltem. De már elmúlt, nem is tudtam milyen paranoid állapotban voltam míg ki nem jöttem belőle.
2010. júl. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 A kérdező kommentje:
Sose támadott meg, kutya érdekes, pedig nem egyel találkozok nap mint nap, aki kóbor, agresszív, szelíd, de, ha nekem jönne egy német dog, és letépné a karom, akkor azt mondanám, hogy: Ok, egy agresszív állat volt azaz idegbeteg kutya. És ennyi! Ne azt mondanám, hogy: Dögöljön meg az összes elmebeteg német dog, mert egy vadállat!
2010. júl. 22. 23:12
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!