Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 3 éves kutya nyakánál hátul...

3 éves kutya nyakánál hátul csomó. Kell aggódni?

Figyelt kérdés

Tudom állatorvos megmondja, szombatra van időpont. De nem hagy nyugodni a dolog. Hátul a tarkó és a lapockák közt félúton tapintottam ki egy ilyen nyirokcsomó szerű 5 mm-es csomót, ami nem felszíni, de a bőrrel együtt át lehet 2 ujjal fogni.

Tapasztalt valaki ilyet? Kell aggódni?



2020. febr. 5. 08:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Kell. Egy csomó sosem jó dolog. Szerencsés esetben "csak" egy zsírcsomó, de sok esetben az is le kell műteni.
2020. febr. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mikor kapott oltást?

A miénknek ugyanilyen van, ugyanott, tegnap volt állatorvosnál. Azt mondta a doki, hogy a 1,5 héttel ezelőtti oltás miatt van.

2020. febr. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2# látom nem érteni magyar. Ha az első mondatot elolvasod, akkor nem kell bemásolnod ide is az előre elkészített textblokkod amit mindenhová odahánysz, de ez láthatóan meghaladta a képességeidet.
2020. febr. 5. 09:09
 4/9 A kérdező kommentje:
3# már rég kapott, ezt a jelenséget ismerem. Amikor megkaptuk, az első oltás után amit már nálunk kapott, volt ilyen csomó az oldalán ami el is múlt. Most viszont oltás rég volt, és tegnap vettem észre.
2020. febr. 5. 09:14
 5/9 A kérdező kommentje:
Pontosabban a rég kapott nyarat jelent június környékét.
2020. febr. 5. 09:15
 6/9 anonim ***** válasza:

Sajna, a kutyáknál is igen elterjedt a rákos daganat is:((

Reménykedjél, simán egy zsírcsomó, amit eltávolít a doki és nincs nagyobb baj.

2020. febr. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

7# Látom még mindig nem megy az a fránya szövegértés. Senki nem mondta hogy a válaszolóknak tudni kéne, azt kérdeztem hogy tapasztalt-e már valaki ilyet. Magyarul tapasztalat érdekel, nem pedig frusztrált emberek hányása. Egyszerűen itt nem lettél megszólítva, lehet intelligensen továbblapozni, ha nem tudsz hozzátenni. Én sem szólok hozzá az atomfizikához vagy a lakberendezéshez, ha nincs érdemi hozzáfűznivalóm.


Gondolom inkább neked áll fel (Legyen az bármi is), hogy oszthatod az észt. Az is érdekes, hogy mindig a szegények adakozóbbak, pont mint az anyagiaknál. :)

2020. febr. 5. 10:02
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha a bőrrel együtt mozgatható, akkor bőrben (belsejében) van, ott semmiféle rákos daganat nem szokott előfordulni. Ciszta, bőrbe fúródott kullancs, esetleg az azonosító chip (betokozódva).
2020. febr. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
10# köszönöm, erre nem is gondoltam, nála nem is tudom hol a chip. A cicánál ott voltam, amikor berakták, azt ki tudom tapintani a mai napig, de a kutyát már chippel kaptuk. Szombaton meglátjuk.
2020. febr. 5. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!