Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sárgás - fehérest habosat...

Sárgás - fehérest habosat hány a kutyám tegnap este óta?

Figyelt kérdés

Tegnap este a kutyám random elkezdett hányni, meg be is fosizott egyszer séta után kb 1 órával. Azóta is hány, éjjel nem de csak ma reggel 3 hányást takarítottam már fel.

Tegnap egy idióta vadbaromnak a póráz nélkül sétáltatott bull keveréke rátámadt a parkban, a kutyám kistestű és nagyon megijedt, utána hosszú percekig sírt, nem tudom ennek lehet-e köze esetleg.

Illetve most váltottunk tápot (N&D sütőtökös vaddisznósról -> quinoás szarvasosra) is de az első hányás előtt alig pár szemet evett belőle és azt is órákkal előtte.

Enni nem nagyon eszik de tőlünk kunyerál, sokat iszik és jó kedélyű, aktív. Ma mennénk veszettség elleni oltásra egyébként is, akkor rákérdezek az orvosnál de csak este lesz nyitva. Addig valami tipp esetleg?



2020. febr. 5. 09:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Parvo ellen van oltva? Láza van?
2020. febr. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A fehér vagy sárga habos hányás sav túltengésre utal, ami lehet a tápváltástól is, illetve a hasmenés is attól lehet. Hiába jó táp, erős a kutyádnak ezek szerint. Illetve a stressz is okozhatja. Azért mindenképp nézesd meg a dokival.
2020. febr. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Minden oltása megvan, nem lázas.

Pedig ez egy aránylag gyenge táp 23% fehérje, 12% zsír (kicsit a kutya ezért váltottunk), az előző táp 30% fehérje és 18% zsír. A stresszre azért gondoltam, mert azután kezdte ezt közvetlenül, hogy megtámadta a másik kutya. Előtte teljesen rendben volt vele minden, a kaki is a séta alatt.

2020. febr. 5. 09:53
 4/11 A kérdező kommentje:
*kicsit dagi a kutya
2020. febr. 5. 09:53
 5/11 anonim ***** válasza:
39%
Állatorvos?
2020. febr. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
17:00-től 19:00-ig rendel, este megyünk hozzá.
2020. febr. 5. 09:58
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Megtamadta?? Ossze kellett varrni a sebet ? Kiharapott egy darabot?? Ne keverjed mar ossze a jatekos birkozast egy tamadassal. Inkabb vidd el terapias kutyaoktatohoz szocializalni a kutyad,h kepes legyen katszani es ne feljen. Ne ideggorcskent elje le az eletet jatek nelkul.


A tapok gabonat tartalmaznak (quinoa jelen esetben) es attol savasodnak el a kutyak. Tipikusan a savasito etrendtol hamyt a kutyad. Nekem akkor volt ilyen,amikor az elozo kutyamnak nem adtam zoldseget a hus melle.

2020. febr. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Élősködők elleni külső védelme van valami?

Az enyém akkor hányt ilyesmit, amikor Scalibor nyakörvet kapott (jól volt ráadva), miután el lett távolítva, nem fordult elő többé, allergia (fel is tüntetik az útmutatón, úgyhogy hamar be tudtam azonosítani).

2020. febr. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

"Ne keverjed mar ossze a jatekos birkozast egy tamadassal. Inkabb vidd el terapias kutyaoktatohoz szocializalni a kutyad,h kepes legyen katszani es ne feljen. Ne ideggorcskent elje le az eletet jatek nelkul."


Azoknak sem ártana némi szocializáció, akiknek a játék olyan, hogy szinte rárontanak, ráugrálnak a másikra, a gazdikat sem ártana felhomályosítani, akik ezt hagyják, hogy ez nem megfelelő játék. Az én mentettem nem is díjazza az ilyen fajta közeledést, morgással reagál, pedig nagyon sokat javult, amióta nálam van, de nem szereti, ha egyből letámadják.

2020. febr. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Mit mondott az orvos? 😟
2020. febr. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!