Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel etessem? (Kérdésed túl...

Mivel etessem? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Van egy 7 hónapos amstaffom és elég vékonynak tűnik.Tudom, hogy azért, mert növésben van meg rengeteget mozog ezért ne aggódjak, de egy kicsit szeretném ha hízna.Dog Chow puppy large-ot eszik.Kb.5 napja elfogyott a tápja és mivel rendelésre jön a következő zsák ezért adtam neki a felnőtt kutyánk Dog Chow-jából amitől látványosan is hízott.Ez hogy lehet mikor a kölyök tápban több a tápanyag?Adjak neki máskor is felnőttet vagy maradjak a kölyöknél?
2010. júl. 23. 07:58
 1/2 anonim ***** válasza:

5 nap alatt látványosan hízott? Biztosan nem:)

Nyilván a pocija lett nagyobb, talán többet evett ebből, vagy kevesebbet kakilt, vagy több vizet ivottt a nagy melegben, és attól tűnik szélesebbnek. De 5 nap alatt nem lehet látványosan hízni, legfeljebb pár dekát.

Egyébként maradj a kölyök tápnál, abban sok fontos kiegészítő van, amire a fejlődő kutyusnak van szüksége. (pl. kalcium)

Amúgy meg ha eszik sokat, és nagyon vékonynak látod, akkor lehet, hogy érdemes lenne egy féreghajtással is megpróbálkozni. Kölyök kutyáknál gyakori a férgesség, és ha férges, akkor nem fog hízni.

2010. júl. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Féreghajtással mindenképp próbálkozz, lehet a férgesség a baj. Arion tápot ajánlanék, abba is van Puppy vagy Junior, nem drágább mint a Dog Chow, tapasztaltam hogy jól fejlődnek tőle a kutyák, jó minőségű táp.
2010. júl. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!