Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám kihányta a reggelit...

A kutyám kihányta a reggelit fűevés után mikor kivittem. (szokás szerint nem rágta meg csak nyelte a reggelit) Ilyenkor adjak neki megint enni? Mert gondolom akkor üres megint a hasa.

Figyelt kérdés
2010. júl. 23. 09:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Először is vizet adj neki, hogy megnyugodjon a hasa, és kicsit késöbb kapjon újra enni. Próbáld meg úgy adagolni neki az ételét, hogy darabold össze,vagy etesd kézből szépen lassan. Hátha így átszokik a rágásra.
2010. júl. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A kutyák és a macskák direkt azért eszik a füvet, hogy hányjanak utána! Igy szabadulnak meg az esetleg gyomrukba került szőrtöl és egyéb anyagoktól! Nem lesz semmi baja, ha nem adsz neki utána megint enni! sőt jobb is, ha nem terheled a hasát
2010. júl. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az én kutyám is olykor-olykor ki szokta hányni a füvet, meg ami még akkor a pocijában van.

De nem etetem újra, max. kap 1-2 háztartási kekszet, hogy ne működjön a pocakja teljesen üresjáraton:)

2010. júl. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mennyi idős? Ha ezt kiskorában gyakran csinálja, hogy egy az egyben visszajön a kaja, akkor valami nincs rendben az emésztőrendszerével, ráadásul ettől kitágul a gyomorgyűrű, ami a későbbiekben gyomorcsavarodáshoz vezethet.


Ha csak most fordult elő, akkor egy nap diéta, aztán minden mehet úgy, mint régen.

2010. júl. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Akiteki ***** válasza:
Az enyémek ha kihányják, mindjárt vissza is eszik. Hirtelen evett, ez lehetett a gond.
2010. júl. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!