Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kistestű, idős kutyánk ugat a...

Kistestű, idős kutyánk ugat a lakásban. Mit tehetünk ellene? Szájkosár?

Figyelt kérdés

13 éves. Napközben a szüleimmel van, itt nőtt fel. 2 éve költöztünk el innen nem messze. Ha velem van otthon, nincs gond, de a szüleimnél ugat és már szóltak a szomszédok.

Édesapám nem érti meg, hogy ne tutujgassa, mert szerintem egyértelmű, hogy ő rontja el. De ezzel egyelőre nem tudok mit kezdeni...

Szájkosár, vagy valami más megoldás?


2020. febr. 8. 08:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szájkosárban ugyan úgy ugatna
2020. febr. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

El viszed egy fél órai eggy órai futásra a szabadban.


A kutyák általába azért ugatnak sokat,mert a felesleges energiákat használják fel ezzel,tehát azokat az energiákat a kutya fel tudja dolgozni ha el viszed egy kicsit a szabadba le fárasztani. Remélem tudtam segíteni.

2020. febr. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Sajnos egy 13 éves kutya nem az unalom miatt ugat, kedves előző válaszoló.


Hanem általában egyfajta "demencia" miatt. Nekem az angol cocker spániel is ezt csinálta. Azt se tudta már szegény, hol van a végén... Kiállt az udvar közepére, és vakkantgatott a nagyvilágba vakon és süketen...

Ez van. Az idős kutyák ilyenek, ezt el kell fogadni. Az én kutyámat a végefelé már inni is vinni kellett, meg bevinni a napról az árnyékba. Már nem volt "önellátó".. :(

2020. febr. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Amúgy 15 évig élt.
2020. febr. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az enyém is süketke, de nálam soha meg se nyikkan. Nem hiszem, hogy demens, csak tudja, hogy ott kiharcolhatja a figyelmet, néhány falatot.
2020. febr. 8. 11:02
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez így viszont nem kutyás téma, hanem családi probléma. Jussatok megegyezésre a családon belül!
2020. febr. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!