Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy kan kutya lehet meleg?...

Egy kan kutya lehet meleg? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Van egy 10 hónapos kan kutyám. Testvérem kutyája (9 hónapos) tüzel és egyáltalán nem érdekli. Összes többi kan kutya szagolja ezerrel. A fiú kutyám meg a többi a kan kutyát hágja helyette, a lányra rá se néz. Együtt nőttek fel. Lehet ennek valami köze hozzá?
2020. febr. 8. 13:13
 1/10 anonim ***** válasza:
72%

Az állatoknál is létező jelenség a homoszexzalitás, de alapvetően ez nehéz téma, mert sokkal ösztönösebbek...


Viszont ajánlott lenne az ivartalanítás...

2020. febr. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
A te kutyád még nem ivarérett, de a kanokat már ledominálja. Tiltani kéne, mert ez szemtelenség feléd a részéről.
2020. febr. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Tiltva van neki, ha rászólok abbahagyja, nem hagyom neki. Lányoknál be sem próbálkozik. Doki szerint már ivarérett, mivel kistestűek korán érnek (3kg a súlya). 4 hónapos kora óta emelt lábbal pisil.
2020. febr. 8. 13:59
 4/10 A kérdező kommentje:
Jah és tavasszal lesz ivartalanítva, nem akarunk vele fedeztetni.
2020. febr. 8. 14:01
 5/10 anonim ***** válasza:
8%
Nekünk meg volt kutyánk amelyiknek énrám ágaskodott a farka, közben ugrabugrált mikor meglátott. Fiú vagyok. Akkor az mi?!
2020. febr. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%

"mivel kistestűek korán érnek"

Lol. Minden kutya más ütemben fejlődik, a tiéd még nem az, ezek szerint.

#5 Az izgatottság, öröm miatt. Semmi köze a párzási szándékhoz.

2020. febr. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%

A párzómozdulatot benne van a kan és a szuka kutyákban egyaránt. A szuka kutyusom 4 hónaposan a plüssmacimat kapta el egy körre...

Ez nem párzás, a kutyák egymás között gyakran így fejezik ki az alá-, fölérendeltséget.

A Te kutyád nem meleg, hanem domináns. Ne engedd neki, hogy ezt csinálja, mert könnyen átfordulhat verekedésbe.

Ha nekem lenne kan kutyám és egy másik kan kutya ledominálná, és a gazdája nem szólna rá azonnal, nem tenné zsebre, ami tőlem kap.

Te vagy a falkavezér, a kutyád nem dominálhat le más kutyákat, ha ezt látod, azonnal tiltsd le.

2020. febr. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
10%
Én úgy tudom, hogy a főemlősökön kívül nem figyeltek meg eddig homoszexualitást állatoknál.
2020. febr. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
#7 leírtam már. Nem hagyom, de attól még láthatóan próbálkozik vele. Tüzelő lány kutyát meg ignorálja.
2020. febr. 8. 23:02
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Az aberráltság az ember sajátja. Vadállatoknál volt 9lyan, ha nem jutott nőstény, akkor a gyengébbet használták. Mivel nincs balkezük, hogy könnyítsenek magukon.
2020. febr. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!