Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Meddig él egy közepes termetű...

Meddig él egy közepes termetű keverék kutya?

Figyelt kérdés
4 évesen fogadtam örökben, és most 12-13 éves,meddig élhet még? Már kezd őszülni😭

2020. febr. 8. 14:42
 1/6 anonim ***** válasza:
93%

Óó az én 13 évesem már mióta ősz!

Amúgy sok mindentől függ: tartási körülmények, genetika, milyen fajták keveréke, életmód, állatorvosi ellenőrzések...

Nagyon változó, 12-18 évet hallok a leggyakrabban.

2020. febr. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%

Az én közepes foxi keverékem 12 évesen ment el.

Egyébként faj, életmód, ivartalanítás stb függő.

2020. febr. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
Az én kutyám már 2 éves kora óta őszül, szóval. 😂 Amúgy csak egyet érteni tudok az előttem hozzászólókkal. De ha pl. most semmi baja nincs a kutyádnak, egészséges, akkor még számíthatsz jó pár évre akár.
2020. febr. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
92%
A mi ordas színű, kisközepes kutyánk 18 évet élt. 17 évesen hirtelen megvénült. Akkor adtunk neki idős kutyáknak való roborálószert és hoztunk egy kölyköt. Visszafiatalodott egy időre, ismét peckesen járt, mint egy elegáns, idős úr, méltóságteljesen tanítgatta a picit. Amikor a kölyök túlnőtt rajta és elkezdett vele szemtelenkedni (az etetést külön csináltuk, de minden oldalba lökéstől nem tudtuk megvédeni), akkor feladta szegény.
2020. febr. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!!!

2 válaszoló: sajnalom:((

Egyebkent ő ivartalanitva van meg minden,jol is van tartva talan az a baj hogy kicsit túlsúlyos

2020. febr. 8. 15:01
 6/6 anonim ***** válasza:
72%
Az baj, azt mondják hogy a kutya inkább legyen kicsit soványabb, mint túlsúlyos. Az ízületeire nagyon figyelj oda, esetleg adhatsz neki egy-egy kúra erősítőt, mi Nutradylt használunk.
2020. febr. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!