Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Kutyák

A kérdés
CsakSimánRangok nevű felhasználó kérdése:

Az ember álltal használatos szemcsepp megfelel a kutyám számár?

A kutyám fürdetés után 45 percel nem nyissa ki a szemét, megfürdettem, megszárítottam, és megfesültem azután jelenkezett a probléma.

Keress kérdéseket hasonló témákban: kutya, állat, ember, szemcsepp

febr. 8. 18:25  Privát üzenet  

A válaszok

Meg.

Egy szakember.

A válasz 7%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 48%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/8Időpont febr. 8. 18:40 Privát üzenet
Előző: azt se tudod, milyen szemcseppet akar a kutyának adni! Egy szakember nem mond addig véleményt, amíg nem tud mindent.

A válasz 71%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/8Időpont febr. 8. 18:48 Privát üzenet
Monta hogy szakember. Ne kételkedj. Van itt aki azt írja, hogy orvos. Én neki se hiszek. Felhívom az ügyeletet, és megkérdem.

A válasz 67%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 55%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/8Időpont febr. 8. 20:58 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Adott választ?

# 4/8Időpont febr. 8. 21:31 Privát üzenet
Én amikor a kutyámnak nagyon csipás és piros volt a szeme visine-t adtam neki 1-1 cseppet mindkét szemecskéjébe és használt. Nem volt tőle semmi baja. Egy szemcsepp nem hinném, hogy ártana, ez nem olyan gyógyszer. Egyébként van olyan antibiotikumos szemkenőcs, amit meg kiscicáknak szoktak használni amikor kicsiként gyulladt a szemük.

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/8Időpont febr. 8. 23:16 Privát üzenet

Attól függ, milyen szempcsepp, és hogy miért nem nyitja ki a szemét, tehát erre így nem lehet válaszolni.

Ha nem múlik, orvos.

A válaszíró 89%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/8Időpont febr. 9. 13:11 Privát üzenet
Vidd orvishiz és kiderül mi baja. Ugye milyen egyszerű?

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/8Időpont febr. 9. 13:12 Privát üzenet
A langyos, kamilla teás vagy cickafark teás törölgetéssel enyhíthetjük a gyulladást, a duzzadtságot, a viszketést, és megakadályozhatjuk, hogy a váladék rászáradjon a szempillákra. Főzzünk az átlagosnál erősebb teát a gyógynövényekből, 15 percig hagyjuk állni, majd a vattapamacsot merítsünk bele, (szemenként külön vattapamacsot használjunk) és óvatosan törölgessük át a szemeinket, másik tiszta pamaccsal borogatást is végezhetünk: tegyük a szemünkre 5-10 percre. Naponta többször is

A válaszíró 55%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/8Időpont febr. 9. 16:37 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A kutyák immunisak az ember betegségeire?
Ha nagy betegség jön a kutya meghal, hogy megmentse az embert. Igaz ez?
Csak szerintem nagyon morbid dolog ez a kutyakíállításosdi?
Közepes testű rövid szőrű fajta magányos ember mellé? Napi séta közepes kert, kinti benti lenne.
Mit tegyek velünk? A kutya kedvetlen, én is az vagyok + lassan belül agybajos, apám meg szomorú, mert mi ketten azok vagyunk. (nagyon hosszú kifejtés) 18/l
Mivan ha szemcseppet iszik az ember?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Kutyák rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!