Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Félek a kistestű kutyáktól....

Félek a kistestű kutyáktól. Mással is van ilyen?

Figyelt kérdés
2010. júl. 23. 11:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Én az összes kutyától félek , távol tartom magam tőlük, utálom őket már régóta. Inkább macskás tipus vagyok.
2010. júl. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem félek semmilyen olyan állattól aminek kevesebb lába van mint 6 :).
2010. júl. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Pontosan mi az oka, hogy félsz a kistestű kutyáktól? Lehet orvosolható. Nem minden kis kutya idegbeteg. Vannak normálisak akik mindenkivel barátságosak.
2010. júl. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Jó lenne tudni hogy mi az ok? És mitől félsz, hogy megharap?
2010. júl. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Én is félek, mióta gyerekkoromban megkergetett egy kis dög és átestem egy alacsony kerítésen aztán mindenki rajtam röhögött a kutya meg letépte a nadrágom alját.

De a nagy kutyáktól nem félek, azokat szeretem.

2010. júl. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Megharapott, vagy ha agresszívan ugat egy, akkor is félsz? Az én tacskó keverékem a kerítésen belül egy vadállat, ugy ugat, meg morog, hogy aki kint megy, nem merne benyúlni, mert széttépné a kutya, persze csak látszatra. De, mikor lemegyünk térálni, úgy kell vonszolni, mert minden idegenhez oda megy hízelegni...:S :D
2010. júl. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Sétálni*
2010. júl. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Rám már egy csomó kistestű támadt, egyszer lábon is harapott, még jó jh tél volt és nadrágban, zokniban, csizmában voltam. A nagyok, közepesek viszont mindig összenyalnak és nagyon kedvesek velem. Nekem középnagytestű kutyám van, golden retriever. Legjobban a csivaváktól félek.
2010. júl. 23. 12:13
 9/14 Dalma1997 ***** válasza:
nem tom de ezt így nem lehet mondani mert van amelyik kistestű szelid van amelyik nem nem fajtától függ
2010. júl. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A kis testű kutyába jól bele lehet rúgni, ha támadólag lép fel! Nem kell amiatt filózni, hogy "jaj Istenem, mi lesz vele?" meg, hogy "jaj mi lesz, ha a gazdája meglátja?". Engem is megharapott egy kis testű kutya, csak akkor nyár volt és szandálban voltam, de ahogy megharapott (inkább csak odakapott, mert azonnal menekült is) sikerült jól az oldalába rúgnom a másik lábammal.

Amúgy az ilyen padlócirkáló, elkényeztetett, ugatás közben pattogó ölebeket én nem tartom kutyának...


Legtöbbjüknek nincs más dolga, mint hogy tűrjék, ahogy agyonkényeztetik, de a gazdáik meg itt tesznek fel hülyébbnél hülyébb kérdéseket, hogy mit csináljanak, mert teljesen idegbeteg a kutya, pedig nem ez a jellemző a fajtára.


Bocsánat az általánosításért.

2010. júl. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!