Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Kutyák

A kérdés

Így nem lehet gond?

Tavaly áprilisban volt egy menhelyről befogadott kiskutyám aki sajnos parvoban meghalt.

Most újra van egy kiskutyám,az első kombinált oltast megkapta,csak fent van a házban,ahol a masik kutya volt,alsó szint udvar oda nem engedem amig az összes oltást nem kapja meg.

Így lehet baja?

Most kezdek ráparázni hogy mi ahogy ki-be mászkálunk nem e hozzuk fel a betegséget.

Aki ért hozzá légyszi irjon.

Keress kérdéseket hasonló témákban: parvo, kölyökkutya

febr. 9. 19:23  Privát üzenet  

A válaszok
Vedooltasokat kapja idoben

A válaszíró 47%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont febr. 9. 19:32 Privát üzenet
Megbeszélted az orvossal az előzményeket?

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont febr. 9. 19:37 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Igen elmondtam az állatorvosnak,ő mondta ezt hogy addig ne vigyem le.

# 3/3Időpont febr. 9. 19:39 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Amstaff kutyusomat vékonynak látom, pedig rendesen etetem, mi lehet a gond?
Facebookon örökbefogadtam egy kutyust.7 hónapos de nincs benne chip se oltása nincs. Vállaltam ezeket. Ez nem lesz gond az állatorvosnál? Köszönöm előre a válaszokat
3hetes kiskutya szeme csipás beragadt, mi lehet a gond? Már ilyen fiatalon is kijöhet a cseresznyeszem?
11hetes akita inu kan kölyök kutya nem gond ha kinn van ugye?
7 hónapos kan kutya, akadt egy kis gond. Tudnátok segíteni?
Mindjárt 5 hónapos a kutyus aki végre hozzám került, csak van egy kis gond . Figyelnünk kellett volna erre?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Kutyák rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!