Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért csak 3 évet kapnak? Sok...

Miért csak 3 évet kapnak? Sok ilyen kegyetlen gyerek van? Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
[link]
2010. júl. 23. 12:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de az ilyesmit nem bírom elviselni. Ha ilyet látnék, vagy a környéken tartózkodnék, képes lennék embert ölni...ez biztos. Nem tudnék mérlegelni, csak bosszút állni...
2010. júl. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
87%

1. Szerintembiztos cigány volt

2. Az ilyen embereket, húú, le se tudom írni, élve megkínoznám, hogy belehaljon, fájdalmasan...

2010. júl. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
98%

Szegény kutyus:( A gyerekeket meg vigyék el intézetbe mivel még nem büntethetők.

Az ilyeneket élve megnyúznám!

2010. júl. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
49%
Ez egy összetett dolog. Én is utálom és elítélem az állatkínzást. De van azért ennek másik oldala is. Jó itt most "csak" baromfiakról van szó, de ha mondjuk az én udvaromra jönne be egy kutya és szétszedné a macskámat akit imádok, tőlem sem menne el élve, akár lenne gazdája, akár nem. Itt a kutya gazdája, vagyis a rokon is hibás volt. Egy kutyára vigyázni kell és kész, mert a falusi emberek leszarják, hogy kutya vagy róka, védik a jószágaikat. A módszer, hát az meg más kérdés. :S Nálunk pl. a vadászoknak engedélyük van, hogy kilőhessék, ha nyakörv nélkül látnak egy kutyát szabadon kóborolni. Szemét emberek és balesetek mindig lesznek, ezért az egyetlen megoldás, ha a gazi megneveli a kutyáját és nagyon vigyáz rá.
2010. júl. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
47%
És az állatkínzás része csak az egyik fele, de a jó qrvaanyját az ilyennek amelyik még a kutak vizét is tönkreteszi ezzel..
2010. júl. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
81%
dögölnének meg. fú az ilyen emberekre halál büntetést szánnák kortól függetlenül. és nem ám ilyen injekciósat ,h nem is érez fájdalmat..hanem olyat ,hogy szenvedjen. az ő élete miért ér többet egy kutyáénál? főleg ha állatot is kínoz..
2010. júl. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

13:18, a cikk alatti szövegben azt írták, hogy a család nyaralni volt, a kutyát pedig egyik ismerősükre bízták.

mondjuk nem tudom, ebből mi igaz..

de akkor sem ez a módja, kötötték volna inkább ki egy közlekedési lámpához, ez akkor is kegyetlenség lett volna, dögöljenek meg azok a hülyegyerekek :D

2010. júl. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
51%
Ez a sok nethuszár...
2010. júl. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
64%
13:25 : az a sok okoskodó mint te :D
2010. júl. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
80%

Kár volt elolvasnom, mert csak felbasz*m magam az ilyen embereken. Én kivégezném az összes állatkínzót. Halált érdemel az ilyen kegyetlen ember.

Ha már gyerekként ilyen akkor milyen lesz felnőttként? Embereket öl?

2010. júl. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!