Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kiskutya gondok?

Kiskutya gondok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van nálam egy pár hónapos kiskutya most, akinek semmilyen oltása nincsen, parvos is volt (most gyógyulgat), így jelenleg nem tudom kivinni.


Vettem neki kutyapelenkát ideiglenesen, szépen sikerült is rászoktatni, csak oda megy. Viszont folyamatosan nyalogatja róla a pisit, felenné a kakit és ha nem vagyok otthon, akkor 2 centis darabokra szaggatja a pelenkát.


Taste of wild kölyöktápot eszik, a kakija már rendben van, de folyamatosan rágja és szaggatja szét a pelust. Mitől lehet?


2020. febr. 11. 07:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én kutyám is feltépte folyton a pelenkát, mikor nem voltam otthon (munka közben). Unatkozott. Adj neki valami játékot, amivel el tudja foglani magát. Ha az sem működik, akkor csak egy dolog: minél hamarabb levinni, hogy lent intézze el és akkor felszedheted a pelenkát.
2020. febr. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Vannak játékai, vettem direkt ilyen keményebb rágókákat, van sípoló játék, minden van. Akkor is szétszedi a kis marha, amikor fürödni megyek és játszottam vele 1 órát előtte. Eldől, mint aki kifáradt és el is alszik, de ahogy eltűnök elkezd rombolni. És csak a pelenkát. És azt sem értem, miért nyalogatja fel a pisit róla.
2020. febr. 11. 10:57
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy takarítani próbál maga után. Lehet, hogy okosabb lenne kőpadlós, könnyen felmosható helyiségben hagyni pelenka nélkül, amikor csak lehet, és azonnal feltakarítani utána.
2020. febr. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!