Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ma délelőtt,11-kor volt a...

Ma délelőtt,11-kor volt a szuka kutyám ivartalanítása. Nagyon aggaszt, nem pihen csak álldogál. Miért nem fekszik le?

Figyelt kérdés
Leszegett fejjel csak áll, ha le fektettem,azonnal fel áll. Ő kinti kutyus, ki akarna menni, van egy zárt kenel a teraszon. Máskor szeret bent is lenni, most miért nem? A gallért is állandóan le akarja venni. Mikor lesz jobban?

2020. febr. 11. 17:58
1 2
 1/13 anonim válasza:
72%
Szerintem pár nap és jobban lesz, csak megviseli ez őt is. Simogasd, próbáld felvidítani. Lehet azért se akar lefeküdni mert ott a hasán friss seb, amire nem akar ránehezedni. Az altató is benne lehet még egy ideig, ami miatt a viselkedésük is picit megváltozik.
2020. febr. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Most az előbb VÉGRE lefeküdt a konvektor elé, és alszik. Ezt a kutyust ezelőtt 3.hónappal fogadtam be. Sajnos utcára volt kidobva, vemhesen, soványan, éhesen. Született 3.szép kis kutya, egyet megtartottunk, az anyukájával együtt. A másik kettő kutya baba is jó gazdikhoz került. Eddig fíú kutyusom volt még régen, azért nem tudom mi a teendő ilyenkor.
2020. febr. 11. 18:31
 3/13 anonim ***** válasza:
72%
Ne aggódj! Lány kutyának ez nagy műtét, fáj is, a gyógyszerek is hatnak, én sem tudnám ,hogy mit kezdjek magammal. A gallért nem raktam rá míg magához nem tért teljesen, de addig végig vele voltam és figyeltem. Jobban talán reggelre.
2020. febr. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
53%
A kan kutyánkat három hete ivartalanították, reggel volt a műtét, hazahoztuk, ráadtuk a gallért, és ezután órákig a gallérban álldogált, láthatóan félt benne. Le kellett róla venni hogy legalább az altatót kifeküdje, szerencsére nem piszkálta a sebet, aztán éjszakára már a gallért is elfogadta. Másnap estére lett úgy teljesen jól.
2020. febr. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Én kutyám is pont így volt, órákig leszegett fejjel álldogált. Most már jobb, aludt is. Ez a gallér ki készíti szegényt. A problémát tetézi, van egy édes rosszcsont kisfia, ő most 10.hetes, és szinte mindig rá kell szólnom, mert a gallért rágcsálja, rángatja. Csodálkozik szegény, hogy most miért nem jàtszik, hancurozik vele az anyukája.
2020. febr. 11. 21:00
 6/13 A kérdező kommentje:
Egy hét múlva varrat szedés, addig kell a gallér. Megfogja szokni? Nektek végig fent volt?
2020. febr. 11. 21:02
 7/13 anonim ***** válasza:
40%

Megszokta. Éjszaka mindig rajta volt, simán aludt benne. Nappal csak akkor, ha nem tudtuk figyelni. Ő mondjuk nem nagyon piszkálta magát, csak párszor kellett rászólni.

Szuka kutyánál nekünk elég jól működött a műtét utáni ruha, esetleg azzal is lehet próbálkozni.

2020. febr. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megpróbálom.
2020. febr. 12. 07:48
 9/13 A kérdező kommentje:
Kedden volt a műtét, minden rendben van a kutyussal. Egy probléma van, a pici baba kutyusa, (10.hetes) állandóan nyalogatni akarja a sebét! Egy pillanatra sem lehet őket együtt hagyni. Állandóan egymás után sírnak, éjjel-nappal ez van. Félek, hogy a varatokat kiszedi neki a pici. Ugyanis a nyalogatást így hagyta neki az anyja.
2020. febr. 13. 18:56
 10/13 anonim ***** válasza:
57%
Próbáld ki magadon és te sem fogsz virgonckodni!
2020. febr. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!