Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ő milyen keverék...

Szerintetek ő milyen keverék lehet?

Figyelt kérdés
[link]
2020. febr. 12. 11:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos kepet nem dob ki, hanem csak a menhely fb oldalat!
2020. febr. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Már az ükapja is sétatéri keverék volt, de aranyos kutyus ránézésre!
2020. febr. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Fura, nekem behozza laptopon meg telón is.

Így oké?

[link]

2020. febr. 12. 11:24
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Aha! Szerintem lehet benne belga juhasz vagy valami hasonlo is. De lehet, hogy kozel sem olyan nagy. Mindenesetre csodaszep kutyus🤗
2020. febr. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szép kutyus, de így megállapíthatatlan keverék.

Aranyos, szomorú kis kutya.

2020. febr. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Közben kiderült, hogy már rég lefoglalták és két hét karantén után megy gazdihoz, szóval igazából tárgytalan is a kérdésem...

Más kérdés hogy akkor minek hirdetik gazdikeresőként...

2020. febr. 12. 11:48
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Édes pofa. :D valami játszótéri keverék, plusz egy adag medve. Egyébként szerintem azért hirdetik még, mert nagyon sokszor előfordul, hogy a gazdi visszalép az utolsó pillanatban és inkább túljelentkezés legyen, minthogy bent maradjon.
2020. febr. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
24%
Nezd meg a fotok kozt ott van egy megszebb fekete labrador: kepgaleria elso kepe! Rovidszoru gyonyoru kutya! Nekem is hasonlo fekete kutyam van! Mindig csodaljak,csillog a szore es olyan aranyos! Mindig dicsergeti naponta soka idegen az utcan!!
2020. febr. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#6

Mert akkor lesz igazából gazdis, ha el is mennek érte. (és egy hónap után nem viszik vissza).

Én megértlek, hogy szerettél volna rajta segíteni és ez most csalódás, de annyi és annyi szerencsétlen sorsú kutya reménykedik még rácsok mögött, hogy biztos meg fogod találni azt, amelyik rád vár!

2020. febr. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

9#

Ilyen esetekben szokták odaírni, hogy van gazdijelölt, vagy hogy foglalták.

2020. febr. 12. 17:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!