Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valakinek van tapasztalata a...

Valakinek van tapasztalata a corgikkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Lehet hogy szeretnénk egy corgit. Utánna néztem hogy milyen meg hogy milyenek a tulajdonságai. De ha valakinek van valami külön tapasztalata örülnék hogyha meg osztaná mert kíváncsi vagyok rá hogy meg éri e ezt a szőrgombócot megvenni.
2020. febr. 12. 12:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Mamáméknak volt corgie keverékük, de az nagyon buta volt. Meg is harapott, aztán go kórház... Mondjuk nem is volt nevelve, az is biztos.
2020. febr. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 S.Beatrix válasza:

A corginak 2 fajtája van. Mindkettő rendkívül intelligens, konnyen tanítható, nagyon ragaszkodó, az ember társaságát kedvelő kutya. A küllemüknek érdemes utánanézni a google-n.

Welsh corgi pembroke

Welsh corgi cardigan

Nekem cardigan corgim van, 1 eves múlt és eletem egyik leghobb döntése volt. Nagyon nyugodt, kiegyensúlyozott, ugyanakkor aktív, játékos, mozgékony kutyus. Erdemes tudni róluk, hogy eredetileg marha terelő funkciót toltottek be, ebből adódóan nagyon gyors, okos, kitartó. Napi szinten igényli a hosszú sétákat...lehetőleg szabad területen, erdőben, póráz nélkül. Nagy mozgasigenyet igy tudom csak levezetni. Egyébként békés, barátságos, nyugodt természet, étterembe, városi sétán, vendegsegben egyaránt jól viselkedik. Itthon még nem túl felkapott fajta, az ára ezért elég borsos. De nem érdemes olcsót venni szaporítótól, mert csak a bánat és bosszúság vár esetleg a gazdára. Jól meg kell nézni, honnan származik!!!

2020. márc. 31. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!