Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szoktassam le a kutyáim...

Hogyan szoktassam le a kutyáimat, hogy a lépcsőn heverésszenek?

Figyelt kérdés

Verés kizárva!

Azt sem szeretném,ha egyáltalán feljönnének!

Ha rájuk szólok,tudják,hogy mi a dolguk,de az csak addig tart,míg be nem jövök.:S

Az egyik 2 éves/véreb/,a másik 4 hónapos/nj/


2010. júl. 23. 14:58
 1/8 anonim ***** válasza:
miért nem heverészhetnek ott? azért fekszik ott, mert hideg a lépcső, és melege van.
2010. júl. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tegyél a lépcső aljához egy kis kaput, és akkor nem mennek fel. Minden kutya szeret minél közelebb lenni a gazdához, a mieink is folyton az ajtó előtt vannak. Engem nem zavar, úgyis felpattannak, amikor kimegyünk. Ne sajnáld tőlük a betont, azon hűsölnek.
2010. júl. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Szerintem nem azért heverésznek ott,mert van másik betonos rész is a lépcső melett,amit ilyen melegben többször felöntök vízzel,sokat vannak ott is.

Biztos,hogy a gazdik miatt vannak ott,meg gondolom,hogy magasabban is van.A virágaimat viszont féltem,illetve felhordják a sarat is.Önző dolog,de engem ez is érdekel...:D

2010. júl. 23. 15:13
 4/8 anonim ***** válasza:
68%

Ha szép ,fényes láncra kötöd őket, nem hordják fel a sarat.

De lehet kapni bronzból készült kutyát. Az még nem is szórja a szőrét.

2010. júl. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
mi egy jelképes kiskaput szereltünk a lépcső aljára. csak ez segített, azóta lehet pakolni a verandára és tiszta a lépcső.
2010. júl. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Akiteki ***** válasza:
52%
Szerencsétlen kutyák. A gazdival nem lehetnek, de még a lépcsőt is féltik tőlük. Zavard le őket, remélem jól kiássák az összes gazt a kertben.
2010. júl. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Mi az,talán rossz napotok van?Miért kell ennyire kisarkítani?Azt hittem,meg az eddigiekből nekem úgy tűnt,hogy segítőkész emberek járnak erre az oldalra:S

Akinek kutyája van,ne is merjen szép kerttel rendelkezni?Talán nálatok csak egy elkerített kopár terület van?

Ja,és attól,hogy a lépcsőre nem szívesen engedem fel őket,még igenis sokat foglalkozom velük és nem ássák szét a kertet...

Köszönöm a választ a normális válaszolóknak!

2010. júl. 24. 07:22
 8/8 anonim ***** válasza:
48%
Mindenkinek meg van a maga területe, ahová lefekszik, elhúzódik, stb... Biztosan van a kutyáidnak is az udvar valamelyik részén. A te területed legyen a lépcső és környéke. A falkavezér területére nem lehet engedély nélkül bemenni, de te bárhová mehetsz. HA TE VAGY A FŐNÖK, akkor meg fogják érteni. Ha nem vagy az érd el, hogy az legyél. Tudatnod kell velük, hogy az a te területed, a főnök területe. Amikor felmennek mindig zavard le őket. Szánj rá egy kis időt. Hamarosan meg fogják érteni.
2010. júl. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!