Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nektek leszedi a kutya a...

Nektek leszedi a kutya a tüzelőbugyit?

Figyelt kérdés
Most készülök venni neki csak nem tudom, hogy fent marad-e normálisan ha egyáltalán elviseli. Tehát nem csúszik le róla vagy ilyesmi?
2020. febr. 13. 15:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Vedd meg. Falattal megszokja. Foleg,ha az utcan vagytok,nem fog vele foglalkozni.
2020. febr. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Utcán pont nem érdemes használni mert nem tud pisilni.
2020. febr. 13. 19:12
 3/11 anonim ***** válasza:
Mennyi idős kutya?
2020. febr. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
11 éves.
2020. febr. 14. 00:00
 5/11 anonim ***** válasza:
Miért nincs ivartalanítva?
2020. febr. 14. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 evimeri ***** válasza:
Az én kutyám 3 évesen lett ivartalanítva. Előtte tüzelőbugyit adtam rá a lakásban. A bugyiba tettem betétet. Eleinte reggelre leszedte és szétrágta a betétet - szerencsére nem ette meg. Egy idő után megszokta és nem szedte le magáról.
2020. febr. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem szerettük volna ivartalaníttatni és már nem is fogjuk.
2020. febr. 14. 13:04
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Általában úgy vannqk kialakítva ezek a bugyik, hogy ne tudja leszedni magáról a kutya, de pl az én kutyámról is este lecsúszott alvás közben. Hiába van rajta csat, és a farkának is kivan alakítva egy kis rés. A bolti bugyik nem váltak be, de ha veszel normál,emberi bugyit azt szétvágod az sokkal egxszerűbben ráadható és olcsóbb is. Én úgy csináltam, hogy vágtam egy lyukat a farkának, két oldalt a varrás mentén szétvágtam majd megkötöttem a kutyán két oldalt.


Nem félsz, hogy esetleg begyullad a méhe? Nagy esély van rá minden szukánál, bele is halhat, pláne ilyen idősen..

2020. febr. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Na vettem és egyelőre úgy tűnik nem zavarja. Természetesen abból kifolyólag hogy szuka bármi baja lehet ha nincs ivartalanítva de mivel már nem fiatal ezért az orvos is azt javasolta, hogy az altatás kockázata miatt ha nem életbevágó akkor ne vágjunk bele.
2020. febr. 14. 21:05
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha legközelebb lesz kutyátok, javaslom az ivartalanítást, egy csomó ilyen macerát megspóroltok vele. A környékünkön van olyan kutya, akit egészségügyi probléma miatt nem lehet altatni, és ő sem fiatal már, úgyhogy vele sem egyszerű időszak a tüzelés. Majd érdekelne, hogy jött össze ez a tüzelőbugyi, csak kíváncsiságból.
2020. febr. 15. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!