Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Volt egy kutyánk aki már...

Volt egy kutyánk aki már régen meghalt és szeretnénk "helyébe" egy másikat. Az előző kutyámat szüleim nevelték ezt viszont én szeretném nagyobb részben nevelni. A labrador mennyire alkalmas azon kívül, hogy gyerekbarát?

Figyelt kérdés

#halál #kutya #labrador #háziállat #gyerekbarát kutya #alkalmas-e
2020. febr. 14. 14:23
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
A labrador könnyen nevelhető, alkalmazkodó, szófogadó természetű és okos, - így ideális kutya lehet.
2020. febr. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is most lett egy labradorunk(vagyis hát nyár elején) nem mindig könnyű vele,de imádnivaló és nem lehet rá haragudni:)) egyébként okos kutyus,csak tud rosszcsont lenni:D
2020. febr. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%
Csak ajánlani tudom.Más fél éve a miénk is ilyen .Nagyon szereti ha valaki foglalkozik vele .Imádja a játékot,soha sem fárad el.Hasonló korú komondor vizsla keveréket találtunk mellé.Mind 1 jó testvér úgy szeretik egymást .Élvezet nézni,mikor játszanak.Családi házas környezetbe valók.Lányok mind a ketten.(ivartalanitottak)
2020. febr. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért lett töröltetve a hozzászólásom? A mire alkalmast komolyan kérdeztem... Nem mindegy, hogy trükközésre, őrző-védésre, nyomkeresésre, stb.-re vennéd-e a kutyát. Mivel második kutya, ezért gondolom tapasztalatotok is van már.
2020. febr. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 F|16 válasza:
A labrador is egy könnyen tanítható kutyus de van benne makacsság... Én a golden retrievert javasolnám hiszen nqgyon okos kutyák. Nekem Németjuhászom én neveltem még nem volt különösebb baj vele
2020. okt. 7. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 mukika3 válasza:
én yorkit ajánlom
2020. okt. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!