Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Banánt ehet a kutya?

Banánt ehet a kutya?

Figyelt kérdés
Kiskutyámnak 1,5 hete megy a hasa, rízs főtt csirke diéta mellett. Gondoltam adok neki egy kis banánt, hátha..
2020. febr. 14. 19:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem simán, miénk is evett már

Miért van diétán? Inkább valami olyat adj neki ami megfogja a székletét, nem hiszem, hogy azon a banán segít, adj neki kenyeret, kend meg valamivel, vagy legalább a rizst cseréld le néha...

2020. febr. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
30%

Ahogy egy embernek, úgy egy kutyának is fontos a változatos étrend, ezért remélem más is eszik a kutya ezen kívül. A kenyeret nem javasolnám egyáltalán. A neten sok cikk van erről egyébként.

[link]

2020. febr. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
26%

Adjál neki kenyeret nyugodtan, mi is adunk neki minden etkezesnel, sot majkremes kenyeret is eszik a kutya

18 eves... koszono szepen meg mindig jol erzi magat 🙃

2020. febr. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Állatorvos tanácsolta hogy amíg híg a széklete csak rízs és csirke főve. 2 állatorvosnál voltunk, mind a ketten ezt mondták. Már a nagyon durva hasmenés megszünt, volt hogy egy éjszaka 10 12 kaki volt. Mostmár kevesebb a széklet de még mindig folyik😞
2020. febr. 14. 21:10
 5/11 anonim ***** válasza:
62%

Az okot tudjátok, hogy miért megy a hasa másfél hete? A minimum, hogy vérképet kellene nézni a kutyának.


Egyébként kaphat banánt.

Amikor megeszik a másik kutya székletét akkor is szokták javasolni, tápba keverni, ezáltal "nem kívánja" majd az idézőjeles finom falatokat.

2020. febr. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Igen, ehet es az elso valaszolonak: a banan eleg nagy mennyisegben okozhat szekrekedest, tehat hasfogo. Kerdezo! En nem adnam neki ebbol a celbol. Ha a doki nem mondott mast semmi mast nem adnek neki. (De ha szeretnel meg valahogyan segiteni neki: szentabletta.)


Az en kutyamnak is most jelenleg ez a baja, napkozben nem is veszes a hasmenese, alig keredzkedik ki, elegek a setak, ellenben ejszaka... katasztrofa. En tegnap vittem el orvoshoz, vettek tole vert, alaposan kivizsgaltak, azt mondta a doki, hogy mifelenk ez most egy jarvany, rengeteg kutyusnak van hasmenese. Illetve kapott meg egy injekciot, attol most epp nincs hasmenese de kivancsian varom az eredmenyeket. 9 eves mar es iszonyuan feltem. Nalunk a fosas nagyjabol oktober ota jon neha-napjan nala vissza. Akkor eloszor csak injekciot kapott, az egy ideig elmulasztotta, aztan most visszajott durvabban mint elotte. Igy, mint mondtam megkertem a dokit hogy csinaltassunk azert egy full check-upot, amugyis 9 eves mar nem baj ha tisztaban vagyunk minden eredmenyevel. Ebben egyetertettunk. Hetfon meg viszek szekletmintat.

A tied mennyi idos?

2020. febr. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Az enyém még kölyök 14 hetes. Injekciót ő is kapott, plusz gastroferm por egy nap 2x. Mivel semmi más baja nincs azt mondta a doki hogy várjunk még a vérvétellel, ha egy hét múlva sem javul akkor csinál nála tesztet.
2020. febr. 15. 15:06
 8/11 anonim ***** válasza:

#3. Válaszoló.

Aztaaaaa 😁 Hosszú boldog egészséges életet kívánok a kutyusodnak.🥰

2020. febr. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon aranyos vagy koszonjuk!:))

Mondjuk attol aki belinkelte mit nem szabad adni a kutyanak, attol megkerdeznem hogy akkor mit szabad szerinte? Levegot?

2020. febr. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A szőlőre és ezáltal a mazsolára is azt mondták, hogy fúú de nem szabad meg mérgező aztán van olyan kutyus aki egyenesen imádja. Ez kutya függő azt mondtanaz állatorvosunk. Aztán van olyan kutyus is aki pl a csokit szereti Anyum volt főnökének a kutyája állítólag rendszeresen kap és semmi baja. Mondjuk én semmi olyat nem adok a kutyámnak ami a "nagykönyvben" le van írva, hogy nem eheti mert ki lehet kerülni csak akarni kell és nehéz. Főleg ha gyerek van a háznál én pl fel sem viszek a lakásba olyan dolgot amit tudok, hogy a kutyámnak mérgező. Se olyan gyümölcsöt se olyan zöldséget meg édesítőszert mert a kislányomnak egyszer sikerült kiejtenije a szájából 2 db Orbitot (amit a tudtom nélkül adtak neki) és a 4 kg-os kutyám felette. Aztán rohanhattunk gyomormosásra.
2020. febr. 16. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!