Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek az normális, hogy...

Szerintetek az normális, hogy be szedál a kutyakozmetikusom a kutyákat mert neki igy egyszerübb?

Figyelt kérdés

Teljesen jól nevelt kis kutyákról van szó akiket be szedál,hogy neki könnyebb legyen dolgozni vele.

A gazdikat nem engedi be a kozmetikába,a kapuban megy az átadás/àtvétel.

Kutyája nincs a kozmetikusnak ezt azzal magyarázza mert a fűre csinál...

Mi a szomszédban élünk,mindent làtunk...nekünk màr több macskánkat lemérgezett a kedves kozmetikus mert a macska átment az ő kertjébe.


2020. febr. 16. 10:25
 1/8 A kérdező kommentje:

Szedálja* elírtam a kérdést, de szerintem a lényeg kivehető belőle

Köszönöm a válaszaitokat előre is :)

2020. febr. 16. 10:26
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem normális. Embereket, gyerekeket se gyógyszerezünk be, hogy könnyebb legyen hajat nyírni. Ez nem normális.
2020. febr. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Ennek a kérdésnek semmi értelme! Mi az, hogy a kutyakozmetikusod? Miért az? Épeszű embernek nem lenne ő a kutyakozmetikusa!
2020. febr. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem normális, gondolom, a gazdik nem is tudják.

Viszont a macskáidat köteles vagy a saját telkeden tartani.

2020. febr. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Először is ilyen ember ne legyen a kutya kozmetikusod. Nekem eszemben sincs magára hagyni a kutyám. Ha el akarna küldeni a kozmetikus másikat keresnék.

Amúgy én tuti anonim körbeplakátolnám a környéket hogy dolgozik.

2020. febr. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
94%

Kutyakozmetikus vagyok és nem lehet orvos nélkül altatni,altató szerhez nem is lehet hozzá jutni egy mezei embernek. Csak is kizárólag orvos válthat ki.


Szedálás maximum pasztával történhet de ennek a ható ideje 30-40 perc,nyugalmi állapotban kell beadni,különben semmit nem ér. Tehát ha egy stresszes ideges állatnak akarná a kozmetikus beadni a kozmetikában,nem használna!!!!

Cica vendégeink szigorúan orvosi adagolást követően kozmi előtt 30-40 perccel adják be a pasztát otthon. (3 cica vendég van akinél muszáj,mert nem bírná a nyírást, gazdi otthon nem meri fésülni,így évente 2x kopasz nyírás marad)


Mellesleg azért az megjegyzem,hogy ha szedálva lennének a kutyák akkor EGÉSZ NAPRA KI LENNÉNEK ÜTVE.

Tehát ha a kutyák a 4 lábukon,teljesen normál állapotban távoznak,100% hogy nem voltak szedálva. Illetve szedált kutyát nyírni nem lehet normálisan, fürdetni sem,mert a fürdetéstől felébredhetnek.


Szóval szerintem te nem igazán vagy képben ezzel,ne haragudj.


Nálunk sem maradhat a gazdi,mert 100x rosszabbul viselik,le akarnak ugrani az asztalról,mert mennének a gazdihoz. Előző kozmiba ahol dolgoztam,ott engedtem hogy a gazdák maradjanak amíg a kutyát nem zavarja. Majd egy óvatlan mozdulattal a kutya leugrott az asztalról,szaladt a gazdájához . Nos ez volt az a pont,hogy megkértem távozzon,mert így nem tudom megcsinálni a kutyát.


Egy kutya ha leesik az asztalról megrepedhet a mája,kitörhet a lába vagy bármi. Gazda jelenlétében izgő kutyáknál nagyobb az esélye,hogy belevágunk, vagy leesik az asztalról.


Olyanok mint a gyerekek hisztiznek de amint nincs ott a gazdi megnyugodnak és szépen hagynak mindent, nyalják a kezünket arcunkat,mikor végzünk akkor meg megy a játék a földön.


Nem védeni akarom,de szerintem sokan nincsenek tisztában sem a kozmetikai fogalmakkal,sem állatokkal,sem pedig azzal,hogy izgatott kutyát nem lehet leszedálni. Altatót,meg normális ember nem vehet!!!

2020. febr. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
* mezei ember nem vehet, csak orvos.
2020. febr. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A macskád nem mehet át a szomszéd kertjébe, de ha meg tudod, hogy már x macskádat lemérgezte, akkor nem értem miért kockáztattad a többi életét is azzal, hogy ugyanúgy kiengeded.


A kutyakozmetikus meg nem normális, de nem vagy köteles odavinni a kutyádat, ahogy a többi gazdi sem.

2020. febr. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!