Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ivartlanitottak a kan kutyamat...

Ivartlanitottak a kan kutyamat, igy kell kineznie a sebnek?

Figyelt kérdés

A verfolt a mutet kozben raszaradt ver, illetve mikor elhoztuk egy kicsit csopogott, es mar nem engedte letorolni, be lett fujva ezzel az alumunium sprayvel.


Etvagya egyebkent jo, es kakilni is tud, tegnap reggel mutottek.


2020. febr. 16. 15:35
 1/8 A kérdező kommentje:
2020. febr. 16. 15:38
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem ez teljesen rendben van.
2020. febr. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%

Az ezüstkolloidot nehogy letöröld, mert az tartja tisztán a sebet és környékét!! Ha jól tudom, az egyik legjobb sebfertőtlenítő megoldásnak számít.


A képen, őszintén szólva, nem tudom mit kell nézni.

2020. febr. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igazabol nem tudom eldonteni, hogy szepen lett e varrva es nem lesz e lukas a bore. Tobb kerdest olvastam itt, es sokaknal hereles utan lukas es talyogos lett a seb.


Elso kutyam igy nem tudom hogy milyen a szepen vegzett ivartalanitas.


A sprayt pedig semmikepp nem akarom letorolni. Napkozben amig figyelemmel tudom tartani (altalaban alszik rajtam) , nem hord gallert, nem nyul hozza, csak akkor rakom ra, mikor nem tudok ra huzamosabb ideig figyelni.

2020. febr. 16. 15:48
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy ilyen gond lenne. A képen szerintem relatív szép a varrat, de igazából mindegy, mert nem ezen múlik a dolog. Az ezüstkolloid egyébként elővigyázatos orvosra vall, mert nálunk, itt vidéken pl. csak nagyműtétek után szokták alkalmazni.
2020. febr. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Majd a kutya a nyalogatásával rendbe teszi a sebet.
2020. febr. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem nyalhatja a sebet, mert elfertozodik...
2020. febr. 16. 16:24
 8/8 A kérdező kommentje:

Mert felelős állattartó vagyok, és attól függetlenül, hogy törzskönyves fajtatiszta a kutyám, nem akarok vele tenyészszemlézni, így felesleges, hogy ivaros maradjon. Amúgy csak elarulom neked, hogy tenyesztoknel is miutan kijon a kutya a tenyeszkorbol (6 eves kors utan), megtortenik az ivartalanitas, hogy elkeruljek a rakos megbetegedeseket, ami ivaros kutyaknal jellemzo.


Szoval kerlek kimelj meg a provokativ, buta megjegyzeseidtol.

2020. febr. 17. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!