Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát ajánlanátok egy...

Milyen kutyát ajánlanátok egy 16 m2 lakásba?

Figyelt kérdés
Napi 4-5 alkalommal tudnám hosszú sétákra vinni.

2020. febr. 16. 22:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
25%
Porcelán kutyát.
2020. febr. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
34%
Bármilyet, ami nem nagytestű. Egy játszótéri keverék is megfelel.
2020. febr. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
14%
Angol bulldog. Muti milyen a lakásod.
2020. febr. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
51%

16nm nem lakas, hanem szuksegszallas. Kutyat vinni ilyen helyre allatkinzas, embernek ott lakni meg emberkinzas.


A kerdesre valaszolva: semmilyen kutyat ne vigyel oda.

2020. febr. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
53%

Bermilyen kutyat. A legtobb igenyli a rendszeres futast beled egyutt vagy te bicajozol/rollerezel melette 1-2 orat folyamatosan.

A cellameret mindegy. :D A menhelyen meg 16 nm sincs neki.

2020. febr. 17. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
5%
Plüsst. Ha dolgozol, mi lesz vele? Vonyít egesz nap vagy lebontja a butort?
2020. febr. 17. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
86%

Amilyet akármilyen másik lakásba is. Oké kertben még elfutkározik a kutya kerítés mellett ha jön a postás vagy egy idegen kutya. De lakásban annyit fog csinálni hogy hol a kanapéra, hol az ajtó elé fekszik. Benti kutyánál az számít, hogy mennyit foglalkozol vele és viszed ki.

Egyébként az se igaz, hogy órákat kell futni minden kutyával. Az én bichonom fél óra séta+1 óra futtató/nap -al is nagyon nyugodt sosem rombolt pedig csak 1 éves múlt. Persze ehhez úgy kell választani fajtát és az almot is jól megkell nézni melyik a lustább/nyugisabb egyed.

2020. febr. 17. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Jogszabály szerint legfeljebb 40kg-os kutyát lehet ekkora helyen tartani.


[link]


Én azért maradnék a kistestűeknél, még az én 9 kilós mentettem is folyton láb alatt tud lenni, ha ott sündörög, a 34m2-es lakásomban, egy nagyobbal el sem tudnám képzelni, hogy lehetne kényelmesen elférni 16m2-en.

2020. febr. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
78%

Mekkora az a hosszú séta?

Egyébként ha lemozgatod, akkor bent csak egy pihenőhelyet kell biztosítanod neki.

Az én staffbulljaimmal napi 1 órát futunk, 1 órát sétálunk és 2 órát szabadon futkosnak, játszanak, én is játszom velük és tanítom őket mindenfélére, hogy rendesen lefáradjanak. Heti 3x külön sportolunk és 1x egész napos túrára megyünk. A lakásban, ahol amúgy tudnának mászkálni kb csak annyi, hogy párszor megteszik a fekhely-vizestál közti távolságot.

2020. febr. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
átmozgatod*
2020. febr. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!