Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért mondják azt, hogy a...

Miért mondják azt, hogy a rendőr kutyák ivartalanok, amikor nem azok?

Figyelt kérdés
2020. febr. 16. 22:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
És te honnan tudod, hogy nem azok? 😖
2020. febr. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%
Nem hazudják, viszont vannak tenyész állatok és az ivaros.
2020. febr. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Mert tudom. Ott lóg nekik a zacsi.
2020. febr. 16. 22:59
 4/16 anonim ***** válasza:
1%
Rendorkutyanak jo,h ivarosak!!
2020. febr. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
44%
Te komolyan azt nézed, van-e egy kutyának "zacsija" vagy sincs? Elmebeteg vagy, nagyon ráment már az agyadra az i-betűvel kezdődő problémád, mert gondolom, az a kérdező vagy.
2020. febr. 17. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
72%
Mert te mit csinálsz? Miért pont a kutyák érdekelnek? A macskák ivartalanítása nem zavar? Az nem zavar, hogy a disznókat csak helyi érzéstelenítéssel kasztrálnak a disznóólban? A lovakat is régebb óta herélik, mint a kutyákat. Vagy a szarvasmarhákat. Ezek miért nem zavarnak? Kutyával akarsz szexuális életet élni?
2020. febr. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
89%

Mert régóta gyakorizok, és tudom, hogy ebben a kategóriában rajtad kívül nem nagyon érdekel senki mást a kutyák szexuális élete, más nem figyeli, hogy a rendőrkutyák ivartalanok-e, vagy hogy Ganxsta Zolee argentin dogjai azok-e, meg menhelyről lehet-e ivartalanítás nélkül örökbe fogadni. A válaszaidat is ismerem, ivartalanítós kérdéseknél rendszeresen mész nyígni, hogy miért "tették tönkre" a "szegény kutyát". Szóval kizárásos alapon csak te lehetsz ez most is.

De arra továbbra se válaszoltál, hogy miért pont a kutyák érdekelnek.

2020. febr. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Mert örökbe szeretnék fogadni, de nincs szívem tönkretenni. Én tudom milyen érzés.
2020. febr. 17. 08:48
 9/16 anonim ***** válasza:
89%
De ez nem tönkretétel, a kutya nem ember, a kutyát ez rohadtul nem viseli meg, nem érdekli a szexualitás, a szexuális élet, nem úgy, mint téged. De ha már csak emberekben tudsz gondolkodni, akkor talán olyan, mintha a kutya aszexuális lenne ivartalanítás után. Egy aszexuális se érzi szükségét a szexnek, tökéletesen megvan mindenféle szexuális aktus nélkül.
2020. febr. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Szerintem senki sem aszexuális. Csak impotens mint én, de nyilván nem reklámozom.
2020. febr. 17. 09:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!