Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 1.5 eves mopszom mostanaban...

1.5 eves mopszom mostanaban rendszeresen be pisil de vegig az egesz lakason, mar nem tudom mit tegyek es miert csinalja ezt hirtelen?

Figyelt kérdés

2020. febr. 17. 01:24
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem viszed eleget jatszani meg tarsasagba? Sokat egyedulhagyod? Nekunk ilyenkor pisilte szwt a paplant meg kakilta ossze a parnat 😂😂 Masnap vittem magammal futni ❤️ szegenyket.
2020. febr. 17. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Legalabb nem befosik es belelep majd osszejarja a lakast :-)
2020. febr. 17. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%
Vesebetegség, hugyúti betegség?
2020. febr. 17. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
sokat van egyedul az teny a munkam miatt de mindig akkor pisil szet mindent amikor megjottem :D sot.. az elobb vittem ki.. ea ra 1 orara bele kakilt a papucsomba :D mintha direkt kotekedne.. mondjuk Joker a neve... lehet nagyon bele eli magat a szerepebe🤣😅
2020. febr. 23. 02:17
 5/5 anonim ***** válasza:

3. vagyok. Tisztában vagyok vele, hogy nagyon sokszor jelezni akarja ezzel egy kutya/macska a gazdinak, hogy valami nem kerek.

Előfordulhat viszont, hogy tényleg betegségre utal, és a húgyúti/vesebetegségek (gyulladások, húgykő) meredek dolgok és gyorsan bajt okozhatnak. Szóval megérne egy sétát az állatorvoshoz.

Utána meg neked kéne valamit kitalálni, átszervezni, hogy többet legyetek együtt.

Kutyának a viselkedési dolgaira egyébként az Adaptil párologtató használható. (a gazdi nevű kispárnán kívül)

2020. febr. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!