Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » {#*káromkodás helye*#} A...

{#*káromkodás helye*#} A kutya behugyozott az ágyunkba. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Fél éves, sosem csinált ilyet > az elején volt egy két baleset, hogy a padlóra ment, de oké pici volt... De aztán mindig kiment, kikéredzkedett.... MOST MEG AZ ÁGYRA... Szerencsére a takaróra ment, így talán az menthető? Mosás megoldja? 60fokra raktam be
2020. febr. 18. 10:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%
Ha az ágy nem lett olyan, akkor egyszerű. Kimosod az ágyneműt meg a huzatot. Igen, 60 fokon.
2020. febr. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nem marad húgy szagú?
2020. febr. 18. 10:26
 3/19 A kérdező kommentje:
Szerencsére nem, közben le is ugrott az ágyról mert rákiáltottam, szóval szerencsére a másik fele a papucsomra ment....
2020. febr. 18. 10:27
 4/19 anonim ***** válasza:
33%

Nem, ha kimosod, akkor nem lesz semmi baja. :)

Kisbabák is bepisilnek, bekakilnak és ruhájuk is olyan lesz sokszor, mégsem kell kidobni, meg nem marad szagos :D Vagy a régi pelenkákat is mosták, ami újra divat most.

2020. febr. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
15%
Nem történik ilyesmi, ha nem engeded a kutyát az ágyba a koszos lábával, ahol a bőröddel, és az arcoddal érintkezik minden...
2020. febr. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
40%

Nem kell túlreagálni, ki kell mosni és kész.

A vizelet frissen steril, semmi bajotok nem lesz.

2020. febr. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
77%

Nekem van Sanytol mosógépbe való fertőtlenítő adalék. Állatok cuccaihoz is ajánlják, én mindenét azzal mosom. 60 fokban én nem bízom,akkor inkább 90 ha bírja a takaró.

Remélem máskor nem lesz ilyen bár ismerősöm kutyája 2 éves és még mindig bepisil az ágyba.

2020. febr. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
56%
Ki kell mosni, de azért nem a kutyára kell haragudni, mert még kölyök. Hidd el a fél éves kutya hiába van megnevelve fog hibázni, ki tudja mennyire kellett már neki. A mi kutyánk rendszeresen jelez, ugat, forog ha gondja van. Akkor ki is van engedve, majd visszakéretőzik. Az elmúlt 2 évben nekünk is ágyban aludt velünk, történtek ilyen esetek de sosem a kutya a hibás, hanem én, mert nem vittem ki. Szerintem ez miatt fölösleges káromkodni. Amúgy meg ki kell szoktatni az ágyból, nem egészséges ha veletek alszik, egyszerűen nem is higiénikus, meg neki is baja eshet, ha mondjuk ez egy kistestű kutya és valaki véletlen ráfekszik, akár a lábát is megnyomhatjátok neki és besántul.
2020. febr. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
44%

#6


"A vizelet frissen steril"


Ezt te hol álmodtad?

2020. febr. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
81%
A vizelet frissen valóban steril. Ha van benne bármilyen baci az már régen rossz.
2020. febr. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!