Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen típusú hám ajánlott...

Milyen típusú hám ajánlott utazáshoz?

Figyelt kérdés

Egy pici bolognese kutyusom van és van biztonsági öve a kocsiban, szeretnek egy hámot is venni, mert azért az biztonságosabb lenne, mint a nyakororv


De nem tudom, hogy milyen típusú lenne a legjobb ezek közül


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



Vagy ha másikat ajanlotok/hasznaltok, arról is szívesen látok linket :)



2020. febr. 18. 10:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Kocsiba egyébként sokkal biztonságosabb a szállítódoboz, mint a hám.

Én ezek közül a zooplusosat választanám egyébként, de a legjobb szerintem egy H hám lenne.

2020. febr. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"velünk sosem történhet baj". De, ha megtörténik.....

Nézd meg a videót!

[link]

2020. febr. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%

Teljes mértékben az elsővel értek egyet.


A zooplusoson kívül egyik sem alkalmas arra, amire szeretnéd! Főleg a kinnie és a petissimos nem, az instagrammos pl pedig csak sétára lenne jó.


Ilyen kicsi kutyának a legbiztonságosabb a box lenne, de ha ragaszkodsz, hogy övvel legyen biztosítva, akkor egy H-hám, ami eléggé párnázott és nem tud belőle kibújni, jól tartja a mellkasát, a legjobb választás.


Eddig a nyakörvvel volt bekötve biztonsági övvel? Vagy hogy kell elképzelni, hogy "van biztonsági öve"?


Én úgy vettem a kutya biztonságiövet, hogy hámmal együtt, illetve eleve hámmal ajánlott a használata.

2020. febr. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
68%
Nekünk Trixie H-hámunk van. Évek óta használjuk sétához. Sosem bújt ki belőle és a kutyának is kényelmes. Nem melegít pluszba nyáron mint a Powerhám típus. Télen ruhára is könnyen ráadható. (csivavám van)
2020. febr. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Megint ki az az okos, aki lepontoz, de nem mondja meg, hogy mi a hibás a válaszomban?!
2020. febr. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!