Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti voltatok már pit bullal...

Ti voltatok már pit bullal hotelben? Bejelentettétek előtte hogy milyen fajta?

Figyelt kérdés

A hotel ahova menni fogunk hétvégé fogad kutyákat is. Ki is van már fizetve.

Szóljak a fajtájáról vagy csak menjek?


2020. febr. 20. 06:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak menj. Ha a fajta kizáró ok lenne arról szólniuk kellett volna.
2020. febr. 20. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
En a foglalaskor mindig jelzem, hogy milyen fajtaju, meretu a kutyus, de szerintem nem lesz abbol gond, ha nem mondtad. Tobben szeretik am a piteket, mint hinned :)
2020. febr. 20. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Voltunk fekete pittel tobbszor is. En nem szoltam elore, semmi baj nem lett. Szerintme ne szolj. Kutyat lehet vinni, a pit pedig kutya. Ennyi. :)
2020. febr. 20. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat! :)
2020. febr. 20. 08:01
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha állatbarát a hotel, akkor nem fog fajta szerint dönteni. Ami elvárás pár hotelnál, hogy a kutya tudjon viselkedni ( ne ugasson egész éjszaka) és legyen szobatiszta. Az, hogy pittbull vagy agár mindegy.
2020. febr. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem szólhatsz, mert mi voltunk olyan állatbarát hotelben, ahol szóltam, hogy pitbullal mennék és kaptunk egy pitbull mintás bögrét.🤗

De ha attól félsz, hogy mert pitbull nem fogják beengedni, az úgy hülyeség, mert kiírták volna. Viszont az elvárás, hogy szobatiszta legyen, visszahívható legyen (ha nem az, kötelező a póráz) és ne legyen agresszív (ha az, akkor a szájkosár kötelező).

2020. febr. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Azzal nincsen probléma. Szófogadó, szoba tiszta. Kutyákkal is és emberekkel is nagyon barátságos. :)
2020. febr. 20. 09:30
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Méretre láttam már kikötést szállásoknál, hogy csak kistestűt fogadnak x kilóig (az én mentett mixem 9-10kg, és van, ahol már ő is nagyobb lenne az elfogadottnál), de ahol ilyen kikötés van, ott ki szokták írni. Ha ilyen nincs kiírva, és helyben problémáznának, jelezheted, hogy nem volt ilyen információ foglaláskor sehol.
2020. febr. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én annyit szoktam csak mondani a foglalásnál, hogy közepes-nagytestű a kutya. Sosem volt gond belőle.
2020. febr. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!