Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » S. O. S valaki nagyon gyorsan...

S. O. S valaki nagyon gyorsan a kutya epilepsziáról valamit (mindnet)?

Figyelt kérdés
A doki kimutatta a kutyámon és elküldött légyszi mondjatok valamit nafyon gyorsan!!!

2020. febr. 21. 14:23
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha nyerskoszton tartod es gyakran futtok,keves esely van ra,h kijon
2020. febr. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Esetleg gyógyszerek?
2020. febr. 21. 14:27
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Először is nyugodj meg.

Hogy "muatatta ki" az orvos? Milyen tünetek voltak, milyen vizsgalatokat vegeztek el és mit mondott el az orvos?

2020. febr. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Egyik nap elkezdett rángatózni, befeszültek az izmai, intenzíven folyt a nyála és a szálya habos volt. Elmentünk még aznap a dokihoz és egy ilyen "EMM" vagy milyen készüléket amilyet tudnal az emberekre is tenni és az kimutatta. Annyit mondott hogyha rohamjai vannak legyünk mellette és vigyáttunk rá hogy ne verje be semmiét a rángások közben. Utánaolvastam és láttam hogy vannak rá gyógyszerek de csak ilyet találtam: "...és idegrenceri betegségekre." egy szóval sem mondta hogy epilepsziára ezértn nem értem.
2020. febr. 21. 14:48
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Keressetek másik orvost és felszerelt állatkórházat.(EEG, labor)

Az én kutyám is epilepsziás, nagyjából a 3-ik gyógyszer ami sikeres lett neki, mert nem egyszerű eltalálni, millió oka lehet az epilepsziának. (agyi elváltozások, hormonok, orsóféreg toxinjai,...stb)

Azóta 2-3 évenként van csak egy picike, 1-2 percig tartó gyenge rohama, szinte észre sem venni.

És már 15 éves elmúlt, tehát rendesen karbantartva nem lesz életveszélyes. (a szívet viseli meg a roham)

2020. febr. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem is értem az orvost, a rohamok gyengítik a kutya szívét és bele is halhat. Az epilepszia nem gyógyítható, de gyógyszerrel kordában tartható! Vidd el másik állatorvoshoz!
2020. febr. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!